Elite Labs Isoblend Nasıl Kullanılır?

Son zamanlarda sporcular tarafından fazlasıyla rağbet gören Elite Labs Isoblend en iyi isolate proteinlerini içerisinde barındırır. Yüzde 100 saf protein içeren üründe yağ, şeker, gluten, aspartan, laktoz bulunmaz.

Abone olbanner90
Sağlık 21.11.2015, 12:15 21.11.2015, 12:18 Vadi sağdıç
65
Elite Labs Isoblend Nasıl Kullanılır?
Elite Labs Isoblend ürününden toplam olarak 65 servis kullanmak mümkün. Bu sayede ürünün fiyatıyla oranlandığında uygun fiyata sahip olduğu anlaşılmaktadır. Supplementin dikkat çeken özellikleri arasında aromasının lezzetli olması, kolay sindirilmesi, bir ölçekte 25 gr yüksek kaliteye sahip protein alınması, 4.5 gr BCAA bulundurması yer alıyor. Elite Labs Isoblend kullanımı antrenmanlardan 45 dakika önce 1 ölçek alınmasıyla vücuda etki göstermektedir. Aynı zamanda antrenman sona erdikten hemen sonra da 1 ölçek tüketilmesi gerekiyor. Böylece içeriğinde bulundurduğu izole Whey Protein sayesinde yüksek oranda saf protein vücuda alınacaktır. Kilo almadan sıfır yağ ile kas geliştirmek ve kasların yapımını sağlamak mümkündür. Öğün aralarında da tüketerek fazlasıyla protein ihtiyacı olan kişilerin protein alımını sağlaması gerçekleşebilir.

Lezzet bakımından değerlendirildiğinde Dymatize Super Mass Gainer tüm protein ve karbonhidrat tozlarıyla kıyaslandığında rahat tüketimi olan bir üründür. Protein tozları ve karbonhidrat ürünleri kategorisinde yüksek kaliteye sahip olan bir ek gıdadır. Kalorisinin yüksek olması ve içeriğinde yağ olması sayesinde kendinizi doymuş hissedeceksiniz. Uzun süreli kullanım yapıldığı zaman ise sorunlarla karşılaşmamaktasınız. İçeriğinin kaliteli olması sayesinde kilo almak isteyen ve kas kütlesini geliştirmek isteyen kişiler üstün performans kazanmaktadır. Dymatize Super Mass Gainer kullanımı 3 aşamalıdır. Yeni başlayanlar, orta seviyedekiler ve ileri seviyedeki kişilere göre ürünün kullanımı değişkenlik gösterecektir. Ek gıda ürünleri arasında uygun fiyatı ve kullanım rahatlığıyla dikkat çeken ürün sayesinde vücut kas yıkımını geride bırakacak ve gelişimine devam edecektir. Toz formda bulunması sayesinde süt ve su ile karıştırılarak tüketilebilir. Tek servisi sayesinde 1300 kalori, 254 gr karbonhidrat, 52 gr protein ve 1.500 mg kreatin monohidrat almış olursunuz. Sporcular için büyük enerji kaynağı olan ürün, sağlıklı kilo almak isteyen kişilerin de yağlanmadan hacim kazanmalarını sağlayacak özelliklere sahiptir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?