SİLİFKE ESNAFINDAN BAŞKAN ÖZCAN’A SEVGİ SELİ

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, seçim çalışmaları kapsamında yapmış olduğu Silifke ziyaretinde pazartesi pazaryeri esnafını ziyaret etti.

Abone olbanner90
Silifke 20.01.2014, 19:46 20.01.2014, 19:46
248
SİLİFKE ESNAFINDAN BAŞKAN ÖZCAN’A SEVGİ SELİ
 Pazarcı esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet edip sıkıntıları dinleyen başkan Macit Özcan, yoğun ilgiyle karşılanmaktan memnun olduğunu dile getirdi.
2014 yerel seçimlerinde Başkan Macit Özcan'ın Silifke için bir umut olduğunu dile getiren pazarcı esnafı, 'Yıllardır Silifke hizmetten mahrum kaldı. Mevcut belediyenin çalışmalarını yeterli bulmuyoruz. Silifke bu yüzden gelişmiyor. Yeni yasayı biz umut olarak görüyoruz. Çünkü Mersin'in çalışkan Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, eminiz ki Mersin’deki güzellikleri Silifke'ye de getirecektir. Mersin hizmetleriyle her zaman imrendiğimiz bir şehir olmuştur. Başkan Macit Özcan'ın çalışmasını buradan takip ediyoruz ve takdir ediyoruz ' dedi.

Halkın göstermiş olduğu ilgiden gurur duyduğunu dile getiren Başkan Macit Özcan, ‘Esnafın sorunu bizim sorunumuzdur. Silifke ve Büyükşehir’de 30 Mart'ta Cumhuriyet Halk Partisini desteklerseniz, esnafın da sorunları olmak üzere, Silifke'nin ihtiyacı olan hizmetleri ayağınıza getirerek, herkesin hayal ettiği bir Silifke yaratacağız. Silifke'nin sıkıntıları, eksiklikleri yapmış olduğumuz temaslarımızda belirlenmiştir. Acil olan çalışmalara başlanmıştır. Büyük projelerimizi ise Nisan ayında yapmaya başlayacağız. Silifke için güzel projelerimiz var. Yeter ki 30 Mart'ta sandıkta oyunuzu CHP'den yana kullanın, gerisini bize bırakın’ diye konuştu.
Yorumlar (0)