Silifkede AK Parti Adayını Tanıttı

Mersin’in Silifke ilçesinde AK Partiden belediye başkanlığına aday olan ve daha önce kaymakamlık yapan Bilal Özkan için tanıtım mitingi düzenlendi.

Abone olbanner90
Silifke 01.02.2014, 21:43 01.02.2014, 21:43
291
Silifkede AK Parti Adayını Tanıttı
Mersin’in Silifke ilçesinde AK Partiden belediye başkanlığına aday olan ve daha önce kaymakamlık yapan Bilal Özkan için tanıtım mitingi düzenlendi.

Yüzlerce araç eşliğinde Silifke girişinde karşılanan Bilal Özkan, seçim otobüsü üzerinde Silifke’nin sokaklarında konvoy eşliğinde halkı selamladı. Gazi Mahallesi Seçim Bürosu önünde toplanan halka tanıtılan Özkan, 31 Mart’ta belediyenin kapılarının sonuna kadar tüm Silifkeliye eşit mesafede açıldığı gün olacağını söyledi.

Belediye başkanlığına aday olabilmek için yarışan 9 aday adayı ise Özkan’ın yanında bulunarak sonuna kadar kendisine destek vereceklerinin sözünü verdi. Özkan, burada partililerine yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Silifkemizin birikmiş problemlerine çözüm getirmek, geri kalmışlığın önüne geçmek, bölgesinde lider, dünya ile yarışan kalkınmış, modern, yaşam kalitesi yüksek Silifke idealine ulaşmış, kapısı halka, beyni gelişime açık bir belediye yönetimi kurmak için Silifke Belediye Başkanlığına talibiz. Bizim tek derdimiz yatırım. Bizim tek derdimiz iş. Bizim tek derdimiz ekmek. Esnafın, çiftçinin rahat nefes aldığı, işsizin olmadığı bir Silifke bizim hedefimiz.”

Tanıtım programına Ilçe Başkanı Ismail Hakkı Köroğlu, eski Ilçe Başkanı Arslan Türe, Arkum Belediye Başkanı Mehmet Durmuşlu, Uzuncaburç Belediye Başkanı Isa Menteş, Narlıkuyu Belediye Başkanı ve aday adayı Ali Okur, Taşucu Belediye Başkanı ve aday adayı Yaşar Açıkbaş, Atakent Belediye Başkanı ve aday adayı Hasan Uslu, aday adayları Erhan Karabıyık, Abdullah Kuz, Cafer Selvi, Olgun Öztürk, Ismail Gürses ve partililer katıldı.
Yorumlar (0)