Adana Valiliği’nden Adana Demirsporlu taraftarlara jest

ADANA VALİLİĞİ TARAFINDAN PERŞEMBE GÜNÜ SÜPER LİG’E ÇIKMAK İÇİN ANKARA’DA FATİH KARAGÜMRÜK İLE KARŞILAŞACAK ADANA DEMİRSPOR’UN TARAFTARLARINA JEST YAPILDI. ADANA DEMİRSPOR’UN GALİP GELMESİ ARDINDAN KENTTE YAPILACAK GÖSTERİ VE KUTLAMALAR YASAK KAPSAMINA GİRMEYECEK.

Abone olbanner90
Spor 28.07.2020, 15:44
14
Adana Valiliği’nden Adana Demirsporlu taraftarlara jest

Adana Valiliği tarafından perşembe günü Süper Lig’e çıkmak için Ankara’da Fatih Karagümrük ile karşılaşacak Adana Demirspor’un taraftarlarına jest yapıldı. Adana ekibinin galip gelmesinin ardından kentte yapılacak etkinlikler 3 günlük yasak kapsamına girmeyecek.

Adana Emniyet Müdürlüğünce yapılan açıklamayla, Adana’da 3 gün boyunca gösteri ve toplu etkinlikleri yasaklandı. Bu açıklama perşembe günü Süper Lig’e çıkmak için Ankara’da Fatih Karagümrük ile karşılaşacak olan Adana Demirspor’un taraftarlarını üzdü. Sosyal medyadan takımlarının galip gelmesi durumunda etkinlik yapmak istediklerini bildiren taraftarlara Adana Valisi Süleyman Elban kayıtsız kalmadı.

Adana Valiliği’nin resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Adana Demirsporumuzun perşembe akşamı oynanacak final maçında hedefine ulaşacağına yürekten inanıyoruz. Toplantı ve gösteri yürüyüşleriyle ilgili valiliğimizce alınan yasaklama kararının Adana Demirspor’umuzun final maçı sonrası olası etkinlikleri kapsamadığını hatırlatırız" denildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?