banner107

Alman Çoban Köpeği Irk Standartları Yarışması

Nilüfer Belediyesi ve Alman Çoban Köpeği Irk ve Spor Derneğince Alman Çoban Köpeği Irk Standartları Yarışması düzenlendi.

Abone olbanner90
Spor 23.11.2014, 21:29 23.11.2014, 21:29
194
Alman Çoban Köpeği Irk Standartları Yarışması

Nilüfer Belediyesi ve Alman Çoban Köpeği Irk ve Spor Derneğince "Alman Çoban Köpeği Irk Standartları Yarışması" düzenlendi.

Nilüfer Belediyesi Üçevler Spor Tesislerinde gerçekleştirilen şampiyonaya, başta Almanya olmak üzere Romanya, Sırbistan, Bulgaristan ve Avrupanın birçok kenti ile Türkiyeden köpekler katıldı. Uluslararası boyutta düzenlenen etkinlikte, çok sayıda Alman çoban köpeği dereceye girebilmek için kıyasıya yarıştı.

Renkli görüntülere sahne olan ve Alman Çoban köpeklerinin ırkların tescillenmesi için 12 ayrı kategoride düzenlenen şampiyonanın açılış konuşmasını yapan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, hayvan dostu belediyecilik anlayışıyla çalışmalar yürüttüklerini belirtti.

Bursada Alman Çoban köpeği ırklarının tescillenmesi konusunda ilk kez yarışma düzenlendiğini belirten Başkan Bozbey, uluslararası organizasyona ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Alman Çoban Köpeği Irk ve Spor Derneği Başkanı Ahmet Karataş da uluslararası şampiyonanın önemini vurguladı.Alman çoban köpeği ırklarının birbirleriyle 12 ayrı kategoride kıyasıya yarıştığı şampiyonanın sonunda dereceğe giren köpeklerin sahiplerine çeşitli hediyeler verildi.

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109