Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu'dan Liderlik Açıklaması

Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu'dan Liderlik Açıklaması

Abone olbanner90
Spor 01.12.2020, 14:43 Vadi sağdıç
12
Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu'dan Liderlik Açıklaması

Türkiye Futbol Federasyonu 1. lig takımlarından Altınordu futbol takımı İstanbulsporu'u mağlup ederek liderliğe yükseldi. Takımın teknik direktörü Hüseyin Eroğlu puan durumları ile ilgili bir açıklama yaptı. İstanbulspor maçının galibiyetle sonuçlanmasının ardından yapılan açıklamada takımın bir maç fazlayla da olsa 2014 - 2015 sezonundan beri oynadıkları 1. ligde ilk defa liderliğe yükseldiklerinin altı çizildi. https://www.canlimacizleten.com/

Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu'nun Açıklamaları

Liderliğe yükselmeleri nedeniyle mutluluk duyduklarını ifade eden teknik direktör, zirveye kolay ulaşmadıklarını belirtti. Alt yapıdan gelen öz kaynak oyuncularının takımın %47'sini oluşturduğu ve canla başla çalıştıkları gerçeğini dile getirdi. Özkaynak oyuncularının dışındaki ağabeylerinin de sahada tüm performanslarını ortaya koyduklarını, takım olgusunun herkes tarafından hissedildiğini, iyi bir oyun sisteminin olduğunu ve bunların sonuca yansıdığını da belirtti.

Öz kaynak Futbolcularının Yüksek Oranda Yer Alması Bir Model

Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, Türkiye genelindeki takımlara bakıldığında kendi takımlarındaki öz kaynak futbolcuların yüksek oranda takımda yer almasının bir model olduğunu da belirtti.

"Eskişehir Maçını Kazanmayı Hedefliyoruz"

Hüseyin Eroğlu, ligdeki tüm maçların önemli ve zor olduğunu söyledi. Eskişehir maçının da zorlu olacağını ancak maçı alarak başarılarını sürdürmeyi hedeflediklerini de belirtti. Ayrıca çıkışlarını devam ettirmeyi ve ligde başarılı olmayı istediklerini ifade etti. Başarıdan kastının hem takımın ligde iyi bir rekabet sergilemesi hem de hoca olarak kendilerinin başarısı olduğunu da açıkladı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?