banner107

Anadolu Yıldızları Hatayda

Türkiye Basketbol Federasyonu faaliyet programında yer alan Anadolu Yıldızları Basketbol Müsabakaları Hatayda başladı.

Abone olbanner90
Spor 22.02.2014, 12:39 22.02.2014, 12:39
302
Anadolu Yıldızları Hatayda

Anadolu Yıldızları Basketbol Müsabakaları öncesinde Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü toplantı salonunda teknik toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya, Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü Şube Müdürü Hasan Özyurt, TBF Temsilcisi İlker Özçelik, TBF Hatay İl Temsilcisi Banu Mursal, TBF Hatay İl Temsilciliği Basın Danışmanı Hüseyin Zorkun, kulüp temsilcileri ve antrenörleri katılım gösterdi.

TBF Hatay İl Temsilcisi Banu Mursal yaptığı konuşmada, "Medeniyetler şehri Hataya hoş geldiniz. İlk olimpiyatların yapıldığı bir spor şehri olan Hatayda sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. İlimizde 3 gün sürecek olan müsabakaların, centilmence ve sakatlık yaşanmadan tamamlanmasını temenni ediyorum" dedi.

Toplantıda, kulüp yetkililerine ve antrenörlere teknik bilgiler verildi ve turnuva hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

Hatayda başlayan Anadolu Yıldızları Basketbol Müsabakalarında, 10 şehirden kız - erkek 20 takım şampiyonluk mücadele edecek. İlk kez organize edilen Anadolu Yıldızları Basketbol Müsabakaları aynı zamanda, milli takımın alt yapısını oluşturmak için sporcuları gözlemlemek açısından da faydalı olacak.

Anadolu Yıldızları şampiyonasına, Hatay, K.Maraş, Osmaniye, Antalya, Adana, Mersin, Afyon, Burdur, Isparta, Karaman illeri katılım gösteriyor. Müsabakalar, Antakya Spor Salonu ve MKÜ Alahan Kampusu Spor Salonu olmak üzere 2 ayrı salonda yapılıyor.

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109