banner107

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ MERSİN BASKETBOL ŞAMPİYONU

Mersin protokolu ve Mersin basketbol severlerinin ilgiyle izlediği ve Mersin’in iki başarılı koçunun hazırladığı takımların maçında sporseverleri ilgiyle izleyen bir isim de Mersin C. Savcılarından Ali Ergen oldu..Yen ameliyat olan Savcı Ali Ergen Mersin Baketbolunun bu başarılı iki koçunun takımlarını izleyebilmek için hasta yatağından geldiğini söyledi..

Abone olbanner90
Spor 06.02.2014, 19:20 06.02.2014, 19:20
425
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ MERSİN BASKETBOL ŞAMPİYONU
 
Oynanan okul sporları GENÇ ERKEK BASKETBOL FİNAL MÜSABAKASINDA  MERSİN BAHÇEŞEHİR       gününde olunca                        KOLEJİ RÜZGAR GİBİ GEÇTİ

Okul Sporları 2013-2014 eğitim öğretim yılı faaliyet programında yer alan Okul Sporları Genç Erkek Basketbol müsabakalarında Mersin Bahçeşehir  Koleji  ŞAMPİYON oldu.

Eleme maçları sonunda final maçı Edip Buran Spor Salonunda Özel Mersin Bahçeşehir Koleji ile Özel İçel Koleji arasında oynandı. Rakibini 60-55 yenen Özel Bahçeşehir Koleji turnuvanın Şampiyonu oldu. Seyircilerin yoğun ilgi gösterdiği maçın ardından dereceye giren takımlara kupaları ve hediyeleri protokol tarafından verildi.Maçın ardından bir değerlendirme yapan Mersin Bahçeşehir Koleji Antrenörü Ali SAFKAN , yaptığı açıklamasında oyuncuları ile gurur duyduğunu belirtirken ,maçta başarılı oyunu ile dikkat Çeken Pirşah’a şimdiden bir çok kulüp ve üniversite takımının da talip olduğunu söyledi..
Final maçına yakışır bir maç oldu .İzleyenlerin nefesleri tutan maç ta galip geldiğimiz için çok mutluyuz.Maçın başında tutuk başladık ama daha sonra dengeyi sağlayıp öne geçtik ve hep önde gidip maçı bitirdik.Şampiyon olduğumuz için çok mutluyuz.Bu şampiyonluğun okulumuza hayırlı uğurlu olmasını dilerim.Bundan sora bölge maçları var, orda elimizden geleni yapmak istiyoruz.

Final Maçının ardından kupa seranomisi gerçekleştirildi, ikinci olan takımın katılım belgelerini ve kupalarını Edip Buran tesis amiri Nesimi Yağmur verirken 1. Olan Bahçeşehir Kolejinin katılım belgelerini ve kupalarını ise Okul Sporları Federasyonu İl Temsilcisi İrfan Çalışır verdi.
Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109