banner107

Başarılı Sporcular Altınla Ödüllendirildi

BAŞARILI SPORCULAR ALTINLA ÖDÜLLENDİRİLDİ - Kars Valisi Eyüp Tepe, Türkiye Gençler Boks Şampiyonasında dereceye giren 3 boksörü Cumhuriyet altınıyla ödüllendirdi.

Abone olbanner90
Spor 17.01.2014, 19:56 17.01.2014, 19:56
252
Başarılı Sporcular Altınla Ödüllendirildi
Kars Valisi Eyüp Tepe, Türkiye Gençler Boks Şampiyonasında dereceye giren 3 boksörü Cumhuriyet altınıyla ödüllendirdi. Vali Tepe, kendisine hediye edilen boks eldivenlerini eline takarak boksörlerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kars Valisi Eyüp Tepe, Mersinin Erdemli İlçesinde 6-12 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilen Türkiye Gençler Boks Şampiyonada 69 kiloda Türkiye birinci olan Tugay Erdemir, 75 kiloda ikinci olan Volkan Karslı ile 56 kiloda üçüncü olan Gökhan Aydını makamında kabul ederek bir süre sohbet etti.

Tepe, şampiyonada ilk üçe girme başarısı gösteren sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Vali Eyüp Tepe, "Pırıl pırıl gençlerimiz Mersinden derece elde ederek geldi. Bunların başarısı Karsın başarısı ve Karstaki gençlerin çıkış noktası olma noktasında önem arz ediyor. Bundan sonrada sizlerden bu tür müsabakalarda dereceye girmenizi bekliyorum. Sizleri başarılarınızdan dolayı kutluyorum" dedi.

Vali Tepe, konuşmasının ardından dereceye giren başarılı sporcuları cumhuriyet altını ve çeşitli hediyeler ödülendirdi. Sporcularda vali Tepeye boks eldiveni hadiye etti. - KARS

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109