Caner Erkin ve Ozan Tufan'ın Sosyal Medya Şovu

Caner Erkin ve Ozan Tufan'ın Sosyal Medya Şovu

Abone olbanner90
Spor 30.11.2020, 22:10 Vadi sağdıç
17
Caner Erkin ve Ozan Tufan'ın Sosyal Medya Şovu

29 kasım günü oynanması planlanan Fenerbahçe ve Beşiktaş maçının tüm hafta yankıları sürmeye devam etti. Maçın kazananı olmak isteyen her iki takım da haftanın tüm günlerini sahada ve bol bol antrenman yaparak geçirdi. Ozan Tufan'dan beklentilerin yüksek olması gözlerin yıldız oyuncuya çevrilmesine neden olurken Caner Erkin ile birbirlerini etiketledikleri paylaşımlar daha da merak konusu olmalarının zeminini hazırladı.

Ozan Tufan'ın Gol Paylaşımı

Wonodd Giriş İlk olarak Ozan Tufan'dan gelen paylaşım taraftarın ilgisinin takıma kaymasını sağladı. Yapılan çalışmalardan bir tanesinde başarılı bir gol karesini paylaşan Tufan rakiplerine pazar günü için mesaj verirken taraftarın da bu şekilde yorum yapmasını sağladı. Ardından paylaştığı bir story ile alakalı etiketlediği Caner Erkin'le olan karşılıklı paylaşımları takip edildi.

Neye Gülüyoruz?

Wonodd Yeni Adresi  Tufan paylaşımında Gökhan Gönül ve Caner Erkin ile birlikte çalışmalar sırasında çekilen bir kareyi takipçileri ile paylaştı. Yine neye gülüyoruz? şeklinde bir yazı da yazdı. Caner Erkin'den cevap gecikmedi.

Sistemli Cevap

Wonodd Bahis Erkin ise Tufan'ın gönderisine cevap olarak sistemli şeklinde bir yazı paylaştı. Aralarında yaşanan komik bir olayı paylaşmaları şeklinde düşünen taraftar olduğu kadar hafta sonu oynanacak olan maç için gönderme yaptıklarını düşünenlerin sayısı da oldukça fazlaydı. Tufan ve Erkin'in çalışmalarda eğlendikleri ve formlarının yerinde olduğu ise gözlerden kaçmayan bir ayrıntı olarak görüntülere takıldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?