banner107

Fenerbahçeden Savcı Berk Röportajı Hakkında Açıklama

- Sarı-Lacivertli kulüp şike davasının görevden alınan savcısı Mehmet Berkle yapılan röportajla ilgili açıklama yaptı.

Abone olbanner90
Spor 14.06.2014, 14:08 14.06.2014, 14:08
417
Fenerbahçeden Savcı Berk Röportajı Hakkında Açıklama
Fenerbahçe Kulübü, bugün bir basın organında yayınlanan savcı Mehmet Berk röportajıyla ilgili açıklama yaptı.

İBRETLE TAKİP EDİLMİŞTİR

Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Bugün bir gazetede yayınlanan savcı Mehmet Berk ile ilgili röportaj-haber tarafımızdan dikkatle ve ibretle takip edilmiştir.

YAPILAN AÇIKLAMALAR TESADÜF DEĞİLDİR

Yaptıkları yargılamalar nedeniyle yargılanan, ellerinden görevleri, yetkileri ve hatta korumaları dahi alınan, bir dönemin kurgucularının, yargılamanın yenilenmesi kararının hemen öncesinde yaptıkları bu açıklamalar asla tesadüf değildir. Cezaevinde yatan bunca insanın faillerinin, hiç bir şey olmamış edasıyla, üstelik hala görevdeyken, bu şekilde fütursuzca ve yargıyı etkilemek üzere açıklamalar yapmaları, yaşadıkları korkunun ve haklılığımızın en açık göstergesidir. Bu kişilere tavsiyemiz; Ergenekon, Balyoz, Şike gibi dosyalarla ilgili olarak yorum yapmak üzere kullandıkları nefeslerini, dönemlerine ait kendileriyle ilgili sorgulamalarda, yine kendilerine saklamalarıdır.

GALATASARAY LOBİSİ-SPOR MÜDÜRÜ ORTAKLIĞI

Hürriyet Gazetesinin durduğu yer ise, artık açıkça ortadadır. Yargılamanın yenilenmesi kararı öncesinde, Galatasaray lobisi-spor müdürü ortaklığıyla yaptıkları bu röportajla ilgili kendilerine tavsiyemiz ise; kendileriyle aynı paralellikteki düşünceleri paylaştıkları karakterlerle yaptıkları ve yapacakları röportajlar sırasında, Fenerbahçe camiasının ve taraftarının hassasiyetlerini göz ardı etmenin çok büyük bir hata olduğu gerçeğini, bir an önce kavramalarıdır. Kaldı ki; bu röportajı yapan ve yaptıranlar hakkında, yargıyı etkileme suçundan dolayı, her türlü yasal yollara başvuracağımızı da tüm kamuoyuna deklare ediyoruz" denildi.


1
43
17
EKREM İNCİ: Fenerbahçeye ait olan hürriyet lobisi de Galatasaray için çalışır oldu.Canım başbakanım deyip karar çıktıktan sonra ne kararı ne savcıyı ne mahkemeyi tanımıyoruz demek de adet oldu.önce inkar edip sonra yaptıysam f.bahçe için yaptım moda oldu.Sonra bir hırsız düşündük arabanın kontağını çalıştırmaktan ve arabayı çalmaktan son anda vazgeçen bir hırsız.Ah aziz yıldırım ah.BU Türk futbolu bu kadar camia nasıl bir günah işledi de sen tepki olarak geldin be kardeşim.Neden pis işlerini koskoaca Fenerbahçemin üstüne yıktın.Neden kazanacağın maçlarda şike yaptın.Neden bizi kandırdın.Neden hala bütün Türkiyenin karşısına geçip şike yapmadık dersin be adam.Neden bütün avrupayı fenerbahçe düşmanı ilan edersin.Adamlar hayatlarında bir kaç kez duydukları bir takıma neden bu kadar düşman olsunlar.Neden bu kadar uğraşsınlar.Neden bunları düşünmüyorsun aziz yılıdırım. ?? Neden elini çekmiyorsun artık şanlı Fenerbahçemin üstünden :@
Cevap Yaz (4) (6)
Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109