Hamit izol’ dan şampiyonluk çağrısı !

PTT 1 lig Ekiplerinden Mersin İdman yurdu’ nun Bu seneni Performansına bakıldığında aldığı galibiyetler serisi ve son kahraman Maraş spor maçından sonra liderliği paylaşan Ankara spor ve İBB ile puna farkının kapatması neticesinde şehirde 2011 2012 sezonunda Mersin idmanyurdu’ nun Süper liğe çıkmasındaki hava oluşmaya başladı.

Abone olbanner90
Spor 16.02.2014, 16:27 16.02.2014, 16:27
245
Hamit izol’ dan şampiyonluk çağrısı !
 Mersin Turizimci işletmeciler derneği başkanı ve Mersin idman yurdu Onursal Başkanı Hamit İzol yaptığı birlik beraberlik mesajında şunları söyledi.
Mersin Kıyı kentler arasından Önemli bir yere sahip bir kent dir,  gerek insanın ile gerekse şehirde yaşayan her dilden dinden insanlarla örnek niteliklere sahip bir şehir yapısı vardır.  30 Mart Belediye Seçimlerinin yaklaşması ile şehirde oluşan hareketlilik şehri biraz kıpırdanmaya itmiş olsada bu hareketlilikten şehrimiz spor dalında temsil eden Mersin idman  yurdu’ na olumlu şekilde yansıtılması gerektiğini vurguladı.
İzol; Mersin idman yurdu nun bundan önceki sezonun başından buyana verilen manevi  desteğini şimdi yine yapılması için çağrıda bulundu.
Tüm Mersin Sevenlerin Mersin idmanyurduna Gönülden desteklerini esirgememsi ve Takım Oyuncularıın şehirde dolaşırken takıma manivi açıdan destek vermesi için tüm mersinli lerin ev ve iş yerlerine mersin idmanyurdunun filama veyahut bayrak asarak futbolcu ve mersin idmanyurduna destek veren herkese moral ve motivasyon vereceğine inandığını belirtti.
Özel HABER : İsmail USTA
Yorumlar (0)