banner107

Mersin Aşkına "HAYDİ MAÇA

Zorlu bir maça çıkacak olan kırmızı lacivertlilerin en büyük gücü yine taraftarı olacak. Dev koro galibiyet için kırmızı lacivert diye haykıracak.

Abone olbanner90
Spor 28.09.2013, 16:26 28.09.2013, 16:26
269
Mersin Aşkına
 PTT 1.Lig’de şampiyonluk hesapları yapan Mersin İdmanyurdu, yarın oynayacağı TKİ Tavşanlı Linyit spor karşılaşması için yönetimden teknik heyet ve futbolculara kadar herkes taraftarlardan destek bekliyor.

Kırmızı lacivertli takımımız, Kütahya ekibini eli boş göndermek isterken taraftarlar maça davet edildi. Tavşanlı Linyit sporu yenerek galibiyet serisini sürdürmek isteyen MİY, taraftarlarla bütünleşmenin hesaplarını yapıyor.

Zorlu bir maça çıkacak olan kırmızı lacivertlilerin en büyük gücü yine taraftarı olacak. Dev koro galibiyet için kırmızı lacivert diye haykıracak. Taraftarlar ise Tevfik Sırrı Gür Stadı’nı doldurmanın hazırlığını yapıyor. Galibiyet büyük bir coşkuyla gelecek.

Puan cetvelinde 10 puanla 4.sırada bulunan MİY’de tüm hesaplar 3 puan üzerine kuruldu.

Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, yarın oynanacak olan TKİ Tavşanlı Linyit spor maçının çok önemli olduğunu belirterek, Mersinli sporseverleri cumartesi günü Tevfik Sırrı Gür Stadyumuna davet etti.

Kahramanlı, “Bu haftaki maçı da Allah’ın izniyle alacağız. Bu konuda oyuncularımıza ve teknik heyetimize güvenimiz tamdır. Ama 12. adam olan cefakâr taraftarımıza da bu maçta çok büyük iş düşmektedir. Onlardan ricamız stadyumu doldurarak takımımızı 90 dakika destekleyip, onlarında katkısıyla hep birlikte mutlu sona ulaşmak istiyoruz” dedi.

28.09.2013 saat: 19:00

STAD: TEVFİK SIRRI GÜR

MUSTAFA AYDIN(Hakem)

MEHMET KISAL(1. Yardımcı Hakem)

ENGİN ERDEM(2. Yardımcı Hakem)

MEHMET GÜNGÖR(Dördüncü Hakem)

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109