Mersin İdmanyurdu Hakan Kutlu ile 1 Maçlık Sözleşme İmzaladı

Mersin İdmanyurdu Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, takımdan ayrılan teknik direktör Yılmaz Vuralın yerine Hakan Kutlu ile 1 maçlık sözleşme imzaladı.

Abone olbanner90
Spor 16.05.2014, 22:29 16.05.2014, 22:29
321
Mersin İdmanyurdu Hakan Kutlu ile 1 Maçlık Sözleşme İmzaladı
Yılmaz Vural ile şok bir ayrılık yaşadıklarını söyleyen Başkan Kahramanlı, Vuralın ayrılık kararının anlaşılmaz olduğunu belirterek Sayın Vural dün itibariyle şehrimizi ve kulübümüzü terk etmiştir. Bu konu ile ilgili şimdilik detaylı bir açıklama yapmayacağım. Çünkü tarihi bir maça çıkıyoruz. Bu ayrılığın ardından dün gece yönetim kurulumuz ile bir araya geldik.Takımın başına getireceğimiz ismi tartıştık. ve bu takımı sezon başında kuran ve futbolcuları çok yakından tanıyan Hakan Kutlu hocamızla yeniden anlaşmaya karar verdik. Önümüzde hayati bir önem taşıyan bir 90 dakika var. Bu maç öncesi Futbolcularımızın taleplerini ciddiye alarak Hakan hocamızı takımın başına getirdik. Eminim ki bu hava bizi süper lige taşıyacaktır. Hem hocamıza hem de futbolcularımıza güveniyoruz dedi.

Daha önce kulüp ile yolları ayrılan ve tarihi maç için yeniden görev başına getirilen Hakan Kutlu ise, yeniden Mersinde olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Kutlu, Ben ve futbolcu arkadaşlarımızın bu takıma büyük emeğimiz oldu. Yaşanan sıkıntılar nedeniyle yönetim beni yeniden göreve davet etti. Ben hayatım boyunca görevden kaçmadım. Benim için manevi duygular her şeyin ötesindedir. Bu teklif bana yapıldığında bu kente ve takıma olan sorumluluğumu elimin tersiyle itemezdim. 90 dakikalığına geçmiş ve gelecek ile ilgili hiç bir maddi talebim olmadan görevi kabul ettim. Buraya başladığım işi bitirmeye geldim. Futbolcularımızla birlikte hafta sonu yapacağımız tarihi maça her yönüyle hazır olacağız. İstanbuldan alnımızın akıyla dönüp, Mersini sokaklara dökmek istiyoruz. Bunu başaracak inanç ve kapasitemiz var. Bu imzanın hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?