Mersin İdmanyurdu Yılmaz Vural ile Anlaştı

PTT 1. Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu, Teknik Direktör Hakan Kutlu ile yollarını ayırarak Yılmaz Vural ile anlaştı.

Abone olbanner90
Spor 06.03.2014, 19:21 06.03.2014, 19:21
282
Mersin İdmanyurdu Yılmaz Vural ile Anlaştı
PTT 1. Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu, teknik direktör Hakan Kutlu ile yollarını ayırarak Yılmaz Vural ile anlaştı.

Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, dün akşam yönetim kurulunun toplanarak yaklaşık 1,5 yıldır görev yapan Hakan Kutlu ile yollarını ayırdığını belirtti. Kutluya bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiklerini kaydeden Kahramanlı, "Bu gibi kan değişiklikleri tüm kulüplerde olabilir. Hakan Kutluya çok teşekkür ediyoruz, başarılar diliyoruz" dedi.

Teknik direktör konusunda Yılmaz Vural ile prensipte anlaşmaya vardıklarını ve konuyla ilgili bugün toplantı düzenleyeceklerini belirten Kahramanlı, "Yılmaz Vural gibi bir hocanın gelmesi takıma ayrı bir heyecan katacak. Vural gibi deneyimli bir ismin PTT 1. Ligde takımımızı tercih etmesi bizim için onurdur. Kan değişiminin takıma, taraftara ve herkese iyi geleceğine inanıyoruz. Yeni bir hava yakalayarak Süper Lig hedefine ulaşmak istiyoruz" diye konuştu.

Kahramanlı, Yılmaz Vural ile sezon sonuna kadar anlaştıklarını ve sözleşmenin bugün saat 14.30da imzalanacağını belirtti. - MERSİN

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner110
banner108
banner109