Pupa Açılış Serisine Mersinden Başladı

Pupanın 8. Mağazası, Pupa Yönetim Kurulu Üyesi Metin Ölken ve Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yılmaz Vuralın katıldığı bir etkinlikle Mersinde açıldı.

Abone olbanner90
Spor 05.05.2014, 22:44 05.05.2014, 22:44
364
Pupa Açılış Serisine Mersinden Başladı
Mersin mağazasının ardından Mayıs ayı içinde Bursa, Gaziantep, İzmir ve Adanada da yeni mağazalar açacak olan Pupanın toplam mağaza sayısı 12ye, faaliyette olduğu il sayısı ise 9a yükselecek…

Türkiyenin en geniş "Apple Yetkili Satış Noktası" (Apple Premium Reseller - APR) ağına sahip olan Pupa, Mayıs ayında 5 haftada 5 farklı ilde 5 yeni Apple Yetkili Satış Noktası açılış serisine Mersinden başladı. Pupa, Türkiye çapındaki 8. Mağazasını, Forum Mersin AVMde, Pupa Yönetim Kurulu Üyesi Metin Ölken ve Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yılmaz Vuralın katılımı ile açtı. Açılış etkinliğinde kurdeleyi Yılmaz Vural kesti.

Pupa Yönetim Kurulu Üyesi Metin Ölken, Mersinde APR açmaya karar verirken nüfus, eğitim, endüstriyel gelişmişlik düzeyi…gibi kriterlerin göz önüne alındığını, bu kriterler açısından Mersinin uygun bir lokasyon olduğunu ve Pupanın Mersinde hızlı bir gelişme beklediğini söyledi.

Mersin mağazası açılışının ardından 10 Mayısta Bursa, 17 Mayısta Gaziantep, 24 Mayısta İzmir ve 31 Mayısta Adanada yeni mağaza açılışları yapılacağını belirten Ölken, "Böylece Pupanın toplam mağaza sayısı 7den 12ye, faaliyette olduğu il sayısı da 4den 9a yükselecek, topla mağaza alanımız 1.600m2ye ulaşacak. Pupanın Mükemmel mağazalarda mükemmel müşteri deneyimi ilkesini Türkiyenin farklı noktalarına taşıyacağımız için mutluyuz" dedi.

Mersin mağazasında en yeni Mac, iPad, iPhone, iPod ürünleri ve aksesuarları teknoloji tutkunlarının beğeni ve deneyimine sunulacak; tecrübeli ve uzman Pupa kadrosu Apple severlere ürünler hakkında bilgi verecek. Mağazadan alış veriş yapanlar, Pupa demi çerçevesinde Pupanın Apple ürünleri eğitim programından da yararlanabilecek.

Pupa her yeni mağaza açılışında olduğu gibi Mersin mağazası açılışında da büyük indirimler ve şaşırtıcı fırsatlarla teknoloji tutkunlarını sevindirdi. Yeni mağazanın açılışında iPad 599 TL, iPhone 5s 1.999 TL, MacBookise 2.299 TLden başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Ölken, açılışa özel fırsatların bir hafta daha devam edeceğini, değişik zamanlarda farklı fırsatların Mersinlilere sunulacağını söyledi.

Açılışa katılan Mersinliler bir yandan Apple ürünlerini inceleyip alış veriş yaparken, bir yandan da DJ Volkan Uça önderliğindeki iRitmo ekibinin iPadler ile sergilediği müzik performansına eşlik eden canlı keman dinletisi, Mersinli dans ekibinin özel şovları ve elma şekeri ikramıyla keyifli saatler geçirdi.

Yorumlar (0)