TARAFTARLARIN ULAŞIMI BÜYÜKŞEHİR’DEN

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan yaptığı açıklamada, 23 Mart Pazar günü Mersin Stadyumu’nda saat 19.00’da oynanacak olan Mersin İdman Yurdu- Gaziantep Büyükşehir Belediye Spor müsabakasına taraftarların ulaşımını sağlamak için Büyükşehir Belediyesi otobüslerinin seferber olacağını bildirdi.

Abone olbanner90
Spor 20.03.2014, 20:37 20.03.2014, 20:37
335
TARAFTARLARIN ULAŞIMI BÜYÜKŞEHİR’DEN
 Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görev süresince MİY’e elinden geldiğince destek olmaya çalıştığını kaydeden Başkan Macit Özcan, “ Pazar günü oynanacak olan MİY-Gaziantep Spor maçı için üzerimize düşen görevi yaptık ve taraftarlarımızın Mersin İdman Yurdu taraftarlarının maça gitmelerini kolaylaştırmak için, Mersin’in birçok noktasından otobüs kaldıracağız. Şehir dışından maçı izlemeye gelen taraftarlar için Mersin Otogarı’ndan, trenle gelenler için Mersin Gar’ından, bunların dışında; Mersin Büyükşehir Belediyesi, TSG Stadyumu, Forum AVM, Kipa, Tece eski belediye binası önünden saat 12.00’da kalkacak olan otobüslerimiz saat 17.00’a kadar, yol güzergâhı boyunca yani; Macit Özcan Spor Tesisi, Carrefour Kavşağı, Tulumba Köprüsü, 1. Ve 2. Çevre Yolu, GMK Bulvarı, İsmet İnönü Bulvarı, Davultepe, Mezitli, Göçmen Kavşağı hattındaki tüm taraftarlarımızı toplayıp, Mersin Arena Satadyumun’a geliş-gidişini sağlayacaktır” diye konuştu.

Hafta sonu oynanacak olan maçta tüm taraftarlarımızın takımımıza destek olmaya çağıran Başkan Macit Özcan, “Mersinimizin onuru olan Mersin İdman Yurdu’na başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar (1)
sema 8 yıl önce
biletleri nereden temin ede biliriz ??

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner110
banner108
banner109