banner107

Trabzon Karşısında Kaybetmeden Kazanma Güdüsünü Ayakta Tuttuk

TRABZON KARŞISINDA KAYBETMEDEN KAZANMA GÜDÜSÜNÜ AYAKTA TUTTUK - Akhisar Belediyesporda Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay, Trabzonspor karşısında kendi sahalarında kaybetmeden kazanma güdüsünü ayakta tutmaya çalıştıklarını söyledi.

Abone olbanner90
Spor 02.11.2014, 01:06 02.11.2014, 01:06
916
Trabzon Karşısında Kaybetmeden Kazanma Güdüsünü Ayakta Tuttuk

Spor Toto Süper Ligde kendi evinde Trabzonspor ile 1-1 berabere kalan Akhisar Belediyesporda teknik direktör Mustafa Reşit Akçay, Trabzonspor karşısında kendi sahalarında kaybetmeden kazanma güdüsünü ayakta tutmaya çalıştıklarını söyledi.

Maç sonu düzenlenen basın toplantısında konuşan Akçay, "İki takım içinde önemli bir maçtı. Ama biz evimizde kaybetmeden kazanma güdüsünü ayakta tutmaya çalıştık. İç saha yayımızı biraz daha önde kurarak rakibi sıkıştırıp etkili olmaya çalıştık. Bunu başardığımızı düşünüyorum. Trabzon ölü top üzerine kurulu bir gol arayışı vardı. Mümkün olduğunda faul yapmadan geçiştirmeye çalıştık. 8. haftada geldiğimiz nokta hedeflediğimiz bir noktanın daha üzerinde. Bundan dolayı arkadaşlarımızı kutluyorum. Yenemiyorsanız yenilmeyeceksinizdir. Sonuçta Trabzonspor gibi büyük bir camiaya karşı hareket ediyorsunuz.” dedi.

TRABZONSPOR’UN ORGANİZASYONUYLA OLUMLUYA DOĞRU GİTTİĞİNİ SÖYLEYEBİLİRİM

Geçmişte Trabzonspor’un teknik direktörlüğü görevinde bulunan Mustafa Reşit Akçay’ın Trabzonspor bulunduğu konum hakkındaki yorumu sorulması üzerine, Akçay, “Şu anki Trabzonspor, başkasının mutfağındaki, tuzu, biberi, tencerenin boyutu nedir bilemediğimiz için yorum yapmak çok da şık olmaz. Trabzonspor’un organizasyonuyla olumluya doğru gittiğini söyleyebilirim.” dedi.

  • Son Dakika »Spor »Haber   [6648395] Haber Yayın Tarihi : 01.11.2014 23:09 (Cihan Haber Ajansı)
Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109