Başkan Cana Sakatlar Derneğinden Ziyaret

Başkan Can, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sakatlar Derneğinin Tarsusta güzel birliktelik sağladığını belirtti.

Abone olbanner90
Tarsus 23.05.2014, 18:17 23.05.2014, 18:17
404
Başkan Cana Sakatlar Derneğinden Ziyaret

Türkiye Sakatlar Derneği Tarsus Şubesi yönetim kurulu üyeleri, Tarsus Belediye Başkanı Şevket Canı ziyaret ettiler.

Türkiye Sakatlar Derneği Tarsus Şube Başkanı Ali Çelik, dernek olarak yaptıkları seçimde güvenoyu alarak tekrar seçildiklerini, yönetim kurulu ve dernek üyeleri ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını söyledi.

Başkan Can, "Gerçekten sizlerin birlikteliğine, böyle bir diyalog içerisinde olmanıza ben şahsen imreniyorum. Güzel bir ekibiniz var, güzel bir başkanınız var. Azim ve hırsla sosyal etkinliklerde güzel bir katılım sağlıyorsunuz. Güzel bir birlikteliğiniz var. Bizde belediye olarak elimizden ne geliyorsa, dün nasıl yanınızdaysak yarında yanınızda olacağız. Sizlerle şehrimizi birlikte yöneteceğiz" dedi.

Eski Hayvanat bahçesinin yeri ile ilgili çalışmaların devam ettiğini söyleyen Başkan Can, "Mersin il genelinde büyük parkların ve yeşil alanların Mersin Büyükşehir Belediyesine bağlanmasına yönelik meclis kararı alındı. Bu meclis kararına bizim Tarsusumuzda Hayvanat Bahçesi, baraj mesire alanı, Kültür Parkı, Atatürk Parkı ve Altaylar mahallesindeki Ötüken Vadi Parkı uyuyor. Yani netice itibariyle bizim oradaki çalışmalarımızı artık Mersin Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Parkındaki bütün dizayn ve bütün yenileme çalışmalarını da Büyükşehir Belediye Başkanımız yapacak, bunu da bilmenizi istiyorum" şeklinde konuştu.rs[1]; }

Yorumlar (0)