BDP Adayları Seçim Çalışmlarını Aralıksız Sürdürüyor

Tarsus BDP eş başkan adayları Mehmet Alış ve Seher Peşmen seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Abone olbanner90
Tarsus 15.02.2014, 16:14 15.02.2014, 16:14
283
BDP Adayları Seçim Çalışmlarını Aralıksız Sürdürüyor
 Tarsus hal kavşağında aralarında BDP ve EMEP Tarsus ilçe yöneticilerinin de olduğu yüzlerce araçlık konvoy ile karşılanan adaylar buradan  Fevzi Çakmak Mahallesi'ne geçerek seçim irtibat bürosu açılışına katıldılar.

Ülkeyi Yönetmekten Acizler


Açılışta konuşan BDP Tarsus Belediyesi Eş Başkan Adayı Mehmet Alış, sistem partilerinin ülkeyi yönetmekten aciz olduğunu söyleyerek, "Bir yandan imamın ordusu bir yandan Atatürk'ün askerleri. Bunlar ülkeyi yönetmekten acizler. Şu an başka bir seçenek var. Bu seçenek de barışın, özgürlüğün ve halkların kardeşliğini esas alan BDP'dir" diye konuştu.

Tarsus’u Kadın Kenti Haline Getireceğiz


BDP Tarsus Belediyesi Eş Başkan adayı Seher Peşmen de Tarsus'u kadın kenti ve belediyeyi de kadın belediyesi haline getireceklerini ifade ederek, mevcut belediyelerin kentsel dönüşüm adı altında yoksul halkın oturduğu mahalleleri büyük inşaat şirketlerine peşkeş çektiklerine dikkat çekti. Peşmen, "AKP'li belediyeler yolsuzluk ve hırsızlıktan yargılanıyor. Bizler Tarsus'u BDP belediyesi yaparak barışa el vereceğiz, barışın elini güçlendireceğiz" dedi.. Yapılan konuşmaların ardından Fevzi Çakmak Mahallesi seçim irtibat bürosunun açılışı yapıldı. 


Yorumlar (0)