DR. BOZDOĞAN VE PROF. DR. ATICI BİRLİKTE ESNAF GEZİSİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Dr. Haluk Bozdoğan 13.01.2014 Pazartesi günü Tarsus CHP yönetimi ve partililer ile birlikte Atatürk Çarşısı esnafını ziyaret etti.

Abone olbanner90
Tarsus 13.01.2014, 19:39 29.04.2015, 23:12
269
DR. BOZDOĞAN VE PROF. DR. ATICI BİRLİKTE ESNAF GEZİSİ GERÇEKLEŞTİRDİ
 Bu gezide kendisine CHP Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı da eşlik etti.

Gezi sırasında esnafla uzun süre sohbet etme fırsatı bulan Atıcı ve Bozdoğan sorunların çözümünün etkin bir yönetimden geçeceğini vurguladılar.

MİLLETVEKİLİ ATICI’DAN HALUK BOZDOĞAN’A DESTEK

Prof. Dr. Aytuğ Atıcı “Tarsus’un çok ciddi sorunları var. Görüyoruz ki esnafımızın sorunları da bunlardan birisi. Dükkanlar genelde boş. Halbuki belediyelerin sosyal hayatı canlandırmaları dolayısıyla ekonomiye de ivme kazandırmaları gerekiyor. Tarsus’ta artık değişimin zamanı gelmiş. Tarsus’ta Dr. Haluk Bozdoğan’a Mersin’de de CHP’ye desteklerinizi bekliyorum.” dedi

Dr. Haluk Bozdoğan da yaptığı konuşmada birlikte yönetmenin önemine değindi ve şunları söyledi; ” Tarsus’ta yıllardır, ben yaptım oldu mantığı var. Koskoca bir kenti ben bilirim ben yaparım diyerek yönetmeye kalkarsanız işte böyle bir sonuçla karşılaşırsınız. Hiç düşündüler mi esnafı, Adliyeyi, Maliyeyi kent dışına taşırken? Hayır. Kimseyi düşünmediler, kenti düşünmediler, ekonomiyi düşünmediler, esnafı hele hiç düşünmediler. Oysa benim temel politikamdır ki belediyede de işler böyle yürüyecek bundan sonra; Birlikte yönetceeğiz, kalkınacağız, güçleneceğiz, imrenilecek bir kent haline geleceğiz. Size söz veriyorum”

Gezi sırasında Milletvekili Atıcı cezerye alarak partililere ikram etti. Bir büfede de esnaf, Atıcı, İlk ve Bozdoğan’a meyve suyu ikram etti.

Vatandaşın konfeti ve çiçeklerle karşılama yaptığı gezide halk ve Bozdoğan’ın çok güzel kareleri dikkat çekti.

Yorumlar (0)