KUYUCUOĞLU, TARSUS'U KARIŞ KARIŞ GEZİYOR, ÇALIŞIYOR….

CHP Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu iki gün süresince TARSUS’u sokak sokak gezip referandum çalışmaları yaptı.

Abone olbanner90
Tarsus 25.02.2017, 22:32 25.02.2017, 22:33 Vadi sağdıç
530
KUYUCUOĞLU, TARSUS'U KARIŞ KARIŞ GEZİYOR, ÇALIŞIYOR….

KUYUCUOĞLU, Partisinin İlçe Teşkilatında yönetim kurulu üyeleri ve partililer tarafından karşılandı. Kısa bir konuşma yaptıktan sonra Gaziler ve Yeni Mahalle muhtarlıklarını ziyaret ederek muhtarlarla sohbet etti. Mahalle esnaflarını ve kahvehaneleri ziyaret ettikten sonra Bağlar semt Pazar esnaflarını ve alışverişe gelen vatandaşlara referandumda neden HAYIR oyu verilmesi gerektiğini anlattı.

KUYUCUOĞLU, Tarsus'ta ikinci günde, Kırıklarsırtı, Akşemsettin, Ergenekon Mahalle muhtarlıklarını, kahvehaneleri, ve mahalle esnafları ziyaret ettikten sonra Ergenekon semt pazarındaki vatandaşlara Anayasa değişikliğinin yaşamsal önem arz ettiğini ifade etti.

Referandum çalışmalarını sıkı tutan Kuyucuoğlu, görüştüğü özellikle de gençler ve kadınlara, bu Referandumda neden Hayır oyu verilmesi gerektiğini açıkladı.

Gittiği her mahallede ve pazarlarda özellikle de gençleri ve kadınlarla sohbet eden Kuyucuoğlu, 16 Nisan’da yapılacak referandumda sandığa gidilmesini oy verilmesinin önemli olduğunu söyleyerek, Tek adam rejiminin bir kişiyi diktatörlüğe götüreceğini, Padişahlığın 1923 de sona erdiğini, Cumhuriyeti kurduğumuzu, yetkinin Dolmabahçe sarayından alınıp TBMM verildiğini şimdi tekrar egemenliğin TBMM den alınıp Beştepe Sarayına verilmek istendiğini, yeni padişahlara ihtiyaç olmadığını belirterek Halkın Cumhuriyete sahip çıkması gerektiğini anlattı. Anayasa değişikliğinin bir parti seçimi veya Cumhurbaşkanlığı seçimi olmadığını belirterek yurttaşlardan referandumda “HAYIR” demelerini istedi.

Kuyucuoğlu, Tarsus'ta sürdürdüğü çalışmalarını tamamladıktan sonra " Ne yaparlarsa yapsınlar, bu Referandum'da "HAYIR"çıkacak, Vatandaşlar ülkesine sahip çıkacak" dedi.

 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?