banner107

MODA ;OSMANLI MİSK SABUNU

Tarsus’u ziyaret eden yerli ve yabancı turistlerin ilk uğrak yeri olan Kırkkaşık bedesteninde şimdi Osmanlı Misk sabunları ilgi görüyor ve turistler arasında da bu Osmanlı miks sabunu moda oldu…

Abone olbanner90
Tarsus 06.02.2014, 19:34 06.02.2014, 19:34
304
MODA ;OSMANLI MİSK SABUNU

Peygamberler şehri ve  ortak kültürlerin  yaşandığı tarihin en eski yerleşim merkezlerinden birisi olan Tarsus ‘ta  Kırkkaşık Bedestenini ziyaret eden yerli ve yabancı turistler  Tarsus hatıralarının yanı sıra en fazla Osmanlı Misk sabunlarına ilgi gösteriyorlar…

Kırkkaşık Bedesteninde  Osmanlı miks sabunlarını  turistlere ulaştıran ipekyolu  Şifalı Doğal taş sabun ve takı işletmecisi  Esma Beydemir  ve satış müdürü Gülizar Çevik ; “ Osmanlı miks sabunlarının  içeriğinde kuvvetli antioksiden ve vitaminler bulunduğunu belirterek bu sabunların içeriğindeki  doğal karışımlar nedeniyle cildi beslediğini yanıkları tedavi ettiğini , sivilcelere iyi geldiğini ayrıca doku çürümelerinde de  cilde çok iyi geldiğini sağlık verdiğini  ifade ettiler…

OSMANLI MİSK SABUNLARI

    İnsanların eski çağlardan beri kullandıkları temizlik maddelerinin başında   akla öncelikle kül ve kil, daha sonraları ise sabun gelir. Sabunun hafif ve   güzel kokusu hep temizliği ve saflığı hatırlatmış, sabun dolayısıyla   temizliğin simgesi olmuştur.Osmanlı medeniyetinin bizlere miras bıraktığı bu   güzel sanat, doğanın ürettiği birbirinden güzel meyveleri odamıza taşıyor.   Aynı zamanda organik sabunlarımız ise bir çok sağlık sorununu tedavi edici ve   onarıcı özelliğe sahiptir.

 

 Usta   ellerle  çekirdekleri ve sapları %100 doğal olan süs sabunlarımızı   görünce kendinizi meyve bahçesinde hissedeceksiniz.Aromaterapiye uygun   Organik Sabunlarımız ve Osmanlı Misk Sabunları ‘nda çeşitlerimizi arttırmaya,   hayal gücümüzü zorlayarak yepyeni figürler üretmeye çalışıyoruz.

 

- Daha   Yakından Organik Sabunlarımız ;
Bitkisel     ve doğal aromaterapik özel cilt temizleme ve cilt bakım sabunlarıdır.
Yüz ve     vücut temizliği için önerilir,
Saç     bakımı kepek önleyici ve dökülmeye karşı korur,
Sadece     birinci kalite yenilebilir sofralık ürünler içerir,
Birinci     kalite Zeytinyağı, Doğal Kaynak Suyu, Bitkisel yağlar ve bitki özleri ile     zenginleştirilir.
Formülündeki     doğal maddelerin katkılarıyla cildin doğal nem dengesini korur,
Cildin     genç ve yumuşak görünmesini sağlar.
Doğal E     vitamini içerir.
Ekstra     nem ve ipeksi bir yumuşaklık sağlamak için doğal nemlendirici olarak bal     kullanılır.
İçerdiği     bitkisel yağların besleyici özelliklerini korumak için ısıl işleme tabi     tutulmaz. Aromaterapik yağlar yüksek sıcaklıklarda besleyici özelliğini     yitirir. Bu yüzden Sabun ürünleri soğuk proses yöntemi ile üretilir.
%100     doğaldır
Sertleştirici,     kıvam arttırıcı, köpük yapıcı kimyasallar içermez. Bu yüzden su içinde ve     direkt güneş ışığında bırakılmamalıdır.
Renklendirici,     koku, alkol, sentetik gliserin, prina/dip yağlar ve hayvansal yağlar     içermez.
Rengi ve     kokusu doğaldır. Bu nedenle, içerdiği bitki ve bitkisel öz yağların     özelliklerine bağlı olarak doğal renklerde elde edilir.

Yorumlar (0)