Tarsus İlçe Sağlık Müdürü Sarı Açıklaması

TARSUS İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ SARI AÇIKLAMASI - Önümüzdeki günlerde Mersin İl Sağlık Müdürlüğü emrine gönderilecek olan 13 ambulansın 4’ü Tarsus İlçe Sağlık Müdürlüğümüz bünyesine tahsis edilecektir

Abone olbanner90
Tarsus 20.01.2014, 12:16 20.01.2014, 12:16
249
Tarsus İlçe Sağlık Müdürü Sarı Açıklaması
Tarsus İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Sarı, önümüzdeki günlerde Mersin İl Sağlık Müdürlüğü emrine gönderilecek olan 13 ambulansın 4ünün Tarsusa verileceğini bildirdi.

Sarı, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Mersin Milletvekili Ahmet Tevfik Uzunun bir süre önce Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile yaptığı görüşmeler ve girişimler sonucunda Mersin İl Sağlık Müdürlüğü emrine 13 adet modern donanımlı ambulans gönderilmesini sağladığını ifade etti.

Sarı, şunları kaydetti:

"Önümüzdeki günlerde Mersin İl Sağlık Müdürlüğü emrine gönderilecek olan 13 ambulansın 4ü  Tarsus İlçe Sağlık Müdürlüğümüz bünyesine tahsis edilecektir. Her zaman bizlerden desteğini esirgemeyen milletvekilimiz Ahmet Tevfik Uzuna bir kez daha teşekkür ederiz."

Sarı, geçen yıl ambulansların 20 bin 458 vakaya müdahale ettiğini de ifade ederek, ilçedeki sekizinci istasyonu Beydeğirmeni Mahallesinde  hizmete açacaklarını sözlerine ekledi. - Mersin

Yorumlar (0)