banner107

Tarsusta 2 Hırsızlık Zanlısı Tutuklandı

TARSUSTA 2 HIRSIZLIK ZANLISI TUTUKLANDI - Mersin’in Tarsus ilçesinde otomobilden hırsızlık yapan 4 zanlı, polis ekipleri tarafından yakalandı.

Abone olbanner90
Tarsus 27.01.2014, 20:51 27.01.2014, 20:51
246
Tarsusta 2 Hırsızlık Zanlısı Tutuklandı
Mersin’in Tarsus ilçesinde otomobilden hırsızlık yapan 4 zanlı, polis ekipleri tarafından yakalandı. Zanlılardan ikisi tutuklandı.

Edinilen bilgilere göre, Yeşilyurt Mahallesi Köroğlu Caddesi üzerine kurulan, pazar yeri yan tarafında park halinde bulunan araçta meydana gelen otodan hırsızlık olayı, ayrıca pazar yerlerinde meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili Asayiş Büro Amirliği Hırsızlık Kısım Ekipleri titiz bir şekilde şüphelilerin yakalanması için araştırma başlattı. Araştırmalar sonucunda Ergenekon Mahallesi yürüyüş yolu Cuma pazarında otomobilin camını kırmaya çalışan bir kadın suçüstü yakalandı. Kadın zanlının yakalandığını gören başka bir araç içerisindeki şahıslar aracı park ederek yaya olarak kaçmaya başlayınca onlarda ekiplerce yakalandı. Şahısların yapılan kimlik kontrolünde I.A.(36), B.A.(31),F.G.(19), F.A.(35) isimli şahıslar olduğu, bir çok suçtan kaydı bulunduğu tespit edildi. Gözaltına alınan I.A.(36), B.A.(31),F.G.(19), F.A.(35) isimli şüpheliler tahkikat evrakları ile birlikte adli makamlara sevk edildi. Şüphelilerden I.A. ve F.G. mahkemece tutuklanarak, Tarsus Cezaevine teslim edildi.
Yorumlar (0)