Çorlu’da cadde ve kaldırımlar köpüklü suyla yıkandı

YENİ TİP KORONA VİRÜS (COVID-19) SALGINI İLE MÜCADELE ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ OLARAK SÜRDÜREN VE BU BAĞLAMDA BİR DİZİ TEDBİR ALARAK UYGULAMALARI HAYATA GEÇİREN ÇORLU BELEDİYESİ ÖNCEKİ GECE ALTYAPI VE ASFALT ÇALIŞMALARI GEÇTİĞİMİZ GÜN TAMAMLANAN KUMYOL CADDESİ’Nİ BAŞTAN SONA KÖPÜKLÜ SU İLE YIKAYARAK DEZENFEKTE ETTİ.

Abone olbanner90
TEKİRDAĞ 21.05.2020, 10:59
10
Çorlu’da cadde ve kaldırımlar köpüklü suyla yıkandı

Yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını ile mücadele çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren ve bu bağlamda bir dizi tedbir alarak uygulamaları hayata geçiren Çorlu Belediyesi önceki gece altyapı ve asfalt çalışmaları geçtiğimiz gün tamamlanan Kumyol Caddesi’ni baştan sona köpüklü su ile yıkayarak dezenfekte etti.

Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Güner Çetin’in de bizzat yerinde takip ettiği çalışmalar kapsamında Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Atatürk Meydanı’ndan başlayarak altyapı çalışmaları ile asfaltlama işlemi önceki gün tamamlanan Kumyol Caddesi’ni dezenfekte etti.

Yapılan çalışmalarla ilgili olarak bilgiler veren Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Güner Çetin, “Kumyol Caddesi’ni Atatürk Meydanı’ndan başlayarak pırıl pırıl yaptık. Virüslerle mücadeleyi sürdürüyor, halkımızın sağlığı için gece gündüz çalışarak dört bir yani dezenfekte ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?