BAĞIMSIZ TOROSLAR BELEDİYE BAŞKANI ALİ YILDIZ

Mersin Toroslar ilçesinden Bağımsız Belediye başkanlığına aday olan Gazeteci Ali yıldız Toroslar halkına şöyle seslendi.

Abone olbanner90
Toroslar 15.02.2014, 17:22 15.02.2014, 17:22
290
BAĞIMSIZ TOROSLAR BELEDİYE BAŞKANI ALİ YILDIZ

“Değerli Toroslarlı Vatandaşlarım!

Ülkemiz çok kritik günler geçirmekte. Bu kritik günler içerisinde haliyle her yer gibi bizim bölgemizde etkilenmekte. Ülke bir krize girmiş mevcut iktidar ne yaptığını bilmez hale gelmiştir. İşte mevcut siyasi partilerde iktidarın oyununa gelip onun güdümünden dışarı çıkmamaktalar. İktidarı ile muhalefeti ile hal böyle iken önümüzde 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel yöneticilerimizi seçeceğimiz bir YEREL SEÇİM Var. İşte bu seçimde beş yıllık bizi idare edecek belediye başkanlarımızı, belediye meclis üyelerimizi, muhtarlarımızı ve ihtiyar heyetimizi seçeceğiz.

Sevgili Toroslarlılar!..

Yerel yönetimlere şimdiye kadar seçmiş olduğunuz yöneticiler rantçılara getirim sağlamanın dışında bir şey yapamamışlardır. Ben diyorum ki,<Bu seçimde gelin bunlara bir ders verin. Hiçbir partiye ve rantçıya bağımlı olmayan Bağımsız aday olan bana oy verin Rantçılığı ortadan kaldırıp insanca, Hakça ve adilce Torosları mızı idare edelim.> Ben ömrümce hep Doğruluk, dürüstlük felsefem dışında kimseye muhalefet olmadım. Hep doğruların savunuculuğunu yaptım. Ezenden yana değil hep ezilenden yana oldum. Toroslar ilçemiz B.Şehre yamanmış büyük bir köy olmaktan kurtulsun. Yeni mahalle olan (Bütün Şehir Yasasının getirdiği kanunla) Köylerimiz artık şehircilik bilinciyle hayatlarını sürdürüp Medeniyete kucak açmalıdır.

Biz kendimiz için değil vatandaşımız için var olacağız. Onun huzuru ve refahı bize haz verecektir. Biz niçin aday olduk Vatandaşımız daha iyilerine, daha güzeline kavuşsun diye. Ben yıllarca Toroslar’da Esnaflık yaptım. Esnafın içinden dolaysıyla içinizden biriyim.  Sizin sorunlarınız benim sorunumdur. Bunun bilincindeyim ve her zamanda öyle olacağım. Şimdi olmazsa olmazlarımdan bazı örnekler vereceğim. Toroslar belediyesi bünyesin de bir aş evi kurdurup kursağına bir sıcak çorba girmeyen vatandaşlarımıza sıcak yemek tatmayı nasip edeceğim. Yatacak bir yeri olmayan soğukta parklarda yatan gariban vatandaşlarımız için kimsesizler pansiyonu açtırıp onlara da bir sıcak yuva tadına tatma fırsatı sağlayacağım. Sevgili Toroslar halkı bunlar pahalı projeler değil istenilse her daim yapılabilirdi ama yapılmadı yapılmazda. İnşallah oylarınızla bizi o makama getirdiğinizde bunları yapmak bize nasip olacaktır. Bizler bir avuç mutlu azınlığa hizmet etmeyeceğiz. Torosları denize kavuşturup Müftü (Efrenk) Deresini ıslah edip Orda bir Toroslar halkının eğelene bileceği Lunapark inşa edecek ve halkımızın buralarda eğlenebileceği kafeteryalar ve çay bahçeleri açılmasını sağlayacağız. Her mahalleye giderek ihtiyaçları sorup o mahallenin ve bölgenin neye ihtiyacı varsa beraber çözüme ulaştıracağız. Ben yaptım oldu tezini ortadan kaldırıp o büyük Torosları beraberce inşa edeceğiz. Tabi projelerimiz ve yapacaklarımız bunlarla sınırlı kalmayıp Belediyenin iş imkânlarını vatandaşımızın faydalanabileceği şekle getirip işsizlik sorununa çözüm katkımız olacaktır. 30 Mart seçimlerinde kutsal olan oylarınızla bizi getirirseniz çağın gereçleri ne gerektiriyorsa yapacağız ve yapmaya da hazırız.” Dedi.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?