banner107

BAŞKAN TUNA, ANKARA’DAKİ SALDIRIYI KINADI

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Ankara’daki bombalı saldırıyı kınayarak, saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diledi.

Abone olbanner90
Toroslar 14.03.2016, 05:28 14.03.2016, 06:29
55
BAŞKAN TUNA, ANKARA’DAKİ SALDIRIYI KINADI
 Akşam saatlerinde Ankara Kızılay’da yaşanan, ilk belirlemelere göre 27 vatandaşımızın hayatını kaybettiği ve 75 vatandaşımızın da yaralandığı saldırı ile ilgili olarak bir mesaj yayınlayan Başkan Tuna, Türk Milleti’nin birlik ve beraberliğini kimsenin bozamayacağını belirtti.
Saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, ailelerine de sabırlar temenni eden Belediye Başkanı Hamit Tuna, yaralı vatandaşlara da acil şifalar diledi.
Başkan Tuna: “Ankara’da yaşanan bombalı saldırıyı kınıyor ve terörün her türlüsünü lanetliyoruz. Milletimizin birlik ve beraberliğini bozmak için yapılan bu saldırılar emeline ulaşamayacaktır. Türk Milleti dün olduğu gibi bugün de bu zor günleri daha sıkı kenetlenerek aşacaktır. Kimse ülkemizi ve milletimizi bölmek için boşuna uğraşmasın. Yapılan hesaplar milli birliğimiz sayesinde boşa çıkacaktır. Patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.
Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109