BAŞKAN TUNA; “YENİ MAHALLELERİMİZ DE EŞİT HİZMET ALACAK”

Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, 30 Mart 2014 Yerel seçimlerinin ardından 6360 sayılı Büyükşehir yasası ile Toroslar Belediyesi’ne bağlanan yeni mahallelerde gerçekleştirdiği teknik gezilerine devam ediyor.

Abone olbanner90
Toroslar 26.05.2014, 18:25 26.05.2014, 18:25
333
BAŞKAN TUNA; “YENİ MAHALLELERİMİZ DE EŞİT HİZMET ALACAK”
 Hafta sonu; Güzelyayla, Yüksekoluk, Çağlarca ve Çopurlu Mahallerini ziyaret ederek, önümüzdeki beş yılda hayata geçirecekleri hizmetlerle ilgili incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Hamit Tuna, mahalle sakinleri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

MHP Toroslar İlçe Başkanı Emre Aksay ve Belediye Meclis üyelerinin de eşlik ettiği incelemeler sırasında vatandaşlarla sohbet ederek, çalışmalarını anlatan Başkan Hamit Tuna, yeni mahalle olan yerleşim merkezlerinin eşit hizmet almasını önemsediklerini kaydederek, belediye bünyesinde kurdukları Tarım ve hayvancılığı destekleme amirliği ile üretimi teşvik etmek istediklerini söyledi.

Başkan Tuna; “30 Mart’ta yapılan mahalli idareler seçimlerinin ardından mahalle statüsü alan 32 köy ve 5 beldeyi belli bir program dahilinde ziyaret ederek, incelemeler yapıyoruz. Amacımız, yaşam kalitesini daha da yükselterek, şehir merkezinde ne var ise daha önce köy ve belde olan yeni mahallerimizde hizmetlerin eksik olmamasını sağlamaktır. Önümüzdeki süreçte tarımsal ve hayvansal ürünlerin üretimi noktasında vatandaşlarımızı teşvik edeceğiz. Bunun yanı sıra bu mahallelerimizde sosyal faaliyetlerin de öne çıkmasını sağlayacağız. Yeşil alan olarak verimli olan yerlerimizi futbol sahaları, oyun grupları ve fitness aletleri ile donatacağız” dedi.

Mahallelerine yaptığı ziyaretlerden dolayı teşekkür eden Mahalle muhtarları da Belediye Başkanı Hamit Tuna’nın mahallerine en iyi şekilde hizmet edeceğine inandıklarını ifade ettiler.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?