BAŞKAN TUNA;“10 YILDA 500 BİN M2 KALDIRIM ÇALIŞMASI YAPTIK

İlçe sınırları içerisindeki mahallelerde tespit ettiği kaldırım eksiklerini giderme noktasında büyük mesafe kat eden Toroslar Belediyesi, Tozkoparan ve Kurdali Mahallerinde beton parke kaldırım yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Abone olbanner90
Toroslar 11.01.2014, 15:52 11.01.2014, 15:52
200
 BAŞKAN TUNA;“10 YILDA 500 BİN M2 KALDIRIM ÇALIŞMASI YAPTIK
 
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyen Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, vatandaşların yılın her mevsiminde tüm hizmetlerden rahatça yararlanabilmesi için çaba harcadıklarını belirterek, çalışmalar sırasında mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinledi.

10 yıl içerisinde planlı ve programlı çalışmaları ile 500 bin m2 kaldırım ve 360 bin ton asfalt çalışması ile Toroslar’ı daha modern ve daha nezih bir konuma getirdiklerini kaydeden Başkan Hamit Tuna, engelli vatandaşları düşünerek kaldırımlarda düşük banket uygulaması yaptıklarını da söyledi.

Mahalle Muhtarları ile birlikte çalışmaları inceleyen Başkan Tuna; “Kaldırım çalışması yaptığımız sokakları sıcak asfalt çalışmasıyla bütünleştireceğiz. Kaldırım çalışmaları sırasında yola isabet eden ihata duvarlarının yıkılması konusunda bizlere destek veren tüm mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Amacımız, halkımızın rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamlarını sürdürmelerini sağlamaktır. Yapılan yeni kaldırımlar ile ilçemiz daha modern bir görünüme sahip olacak. Ayrıca bu kaldırımları engelli vatandaşlarımızda rahatlıkla kullanabilecek. Belediye olarak modern yaşam alanları oluşturmak adına yol, kaldırım ve peyzaj çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz” dedi.

“Vatandaş, İlgiden ve Hizmetten Memnun”

Belediye Başkanı Hamit Tuna’yı yanlarında gören mahalle sakinleri ise Toroslar Belediyesi tarafından yerine getirilen hizmetlerden memnuniyet duyduklarını ifade ederek, kendisinin kolaylıkla ulaşılabilen bir belediye başkanı olduğunu dile getirerek teşekkür ettiler.
Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?