Toroslar Hayat Buldu

TOROSLAR HAYAT BULDU - Toroslar İlçesi Kuvayi Milliye Caddesinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip sıkıntıları dinledi.

Abone olbanner90
Toroslar 27.02.2014, 09:26 27.02.2014, 09:26
305
Toroslar Hayat Buldu

Başkan Macit Özcanın hayata geçirdiği projelerle Toroslar Bölgesinin hayat bulduğu söyleyen esnaflar, "Toroslar Bölgesinin en büyük sorunu çöp sorunuydu. Önceden çöp kokusundan, sinekten burası yaşanmaz bir haldeydi. Eski çöp alanı rehabilite edilerek spor ve piknik alanı oldu. Başkanımız sayesinde Toroslar da ailemizle birlikte hoş bir vakit geçireceğimiz alana kavuştuk. Ayrıca yakın zamanda bu bölgede yeni otogarın da hizmete girecek olmasıyla bölge ekonomisi canlanacak ve özellikle biz esnaflar için çok iyi olacak. Başkan Macit Özcana hizmetlerinden dolayı minnettarız. 30 Martta yeniden göreve gelmesini temenni ediyoruz" dedi.

Esnaf ve vatandaşların yoğun sevgisiyle karşılanmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Başkan Macit Özcan, "Biz 15 yıldır Mersine ektiğimizi biçtik. Halkımızın mutluluğu, kentimizin geleceği için gece gündüz çalışıp hizmet ettik ve halkımızın güvenini, sevgisini kazandık. Belediyecilikte tecrübe çok önemlidir. Belediyecilik sadece hizmet etmek demek değildir. Bir Belediye Başkanı, o kentte yaşayan insanların huzurlu, mutlu bir şekilde yaşayabileceği bir ortam da sağlamalıdır. Biz bunu başardık ve eminim ki Mersinliler, bu huzur ortamını bozacak yöneticilerin gelmesine izin vermeyecektir diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?