8. Uluslararası Çukurova Sanat Günleri

8. Uluslararası Çukurova Sanat Günleri kapsamında hazırlanan Çukurova Ödülü bu yıl yazar şair Ülkü Tamere verildi.

Abone olbanner90
YAŞAM 22.03.2014, 15:43 22.03.2014, 15:43
425
8. Uluslararası Çukurova Sanat Günleri
Organizasyon yönetiminden yapılan açıklamada, Hatayda düzenlenen törende, ödülü, eşinin ağır rahatsızlığından dolayı törene katılamayan Ülkü Tamer adına genel yayın yönetmeni Fahri Özdemir aldı.

Özdemire ödülünü Türkiye Yazarlar Sendikası Genel Başkanı Mustafa Közün verdiği etkinlikte, Çukurova Sanat Günlerinin Genel Koordinatörü Çetin Yiğenoğlu da örnek ev sahipliğinden dolayı Hatay koordinatörü Mehmet Karasu, Nebihe Karasu olmak üzere tüm edebiyatçılara teşekkür etti.

Uluslararası Çukurova Sanat Günleri kapsamında Adana, Mersin ve Hatayda şiir dinletileri, konserler, sergiler ve söyleşilerin yanında bir çok etkinlik düzenlendi.

Türkiye Yazarlar Sendikası Genel Başkanı Köz, "Pen şiir ödülüne değer görülen şair Refik Durbaşın kaleme aldığı 2014 Dünya Şiir Günü Bildirisini Adanada seslendirdi. Ayrıca, Uluslararası Çukurova Sanat Günlerinin etkinliklerine katılan Köz ile Ülkü Tamerin genel yayın yönetmeni Fahri Özdemir programda bir de söyleşi gerçekleştirdi.

Çukurova Sanat Günleri Genel Koordinatörü Çetin Yiğenoğlu, düzenlenen etkinliklere ilgi gösteren tüm katılımcılara teşekkür etti. - Adana

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?