Bartında Karaya Ölü Dana Vurdu

Bartının İnkum tatil beldesinde karaya ölü dana vurdu.

Abone olbanner90
YAŞAM 07.06.2014, 12:41 07.06.2014, 12:41
220
Bartında Karaya Ölü Dana Vurdu
Bartının İnkum tatil beldesinde kıyıya vuran ölü danayı gören vatandaşlar şaşkınlık yaşadı. Etkili olan sağanak yağmur nedeniyle denizde bir karartı gören vatandaşlar, olayı jandarma ekiplerine bildirdi. Yapılan incelemenin ardından sel sularına kapılıp denize sürüklenen nesnenin ‘dana’ olduğu tespit edildi.

KEPÇE İLE KALDIRILACAK

Karaya vuran ölü danayı gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Olay yerine gelen Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri ile belediye ve jandarma ekipleri, gerekli incelemeleri yaparak küpe numarasından dananın sahibine ulaşmaya çalıştı. Kulağında küpe olmaması nedeniyle sahibine ulaşılamayan dananın yarın sabah kepçe ile kaldırarak ilgili birimin ekipleri tarafından gömüleceği bildirildi.

SEL SULARINA KAPILARAK BARTIN IRMAĞINA GELMİŞ

Danayı gören Aydın Özdoğan, "Ailemle birlikte gezmek için İnkuma geldik. Kıyıya vuran danayı gördük ve çok şaşırdık. Sanırım sel sularına kapılarak Bartın ırmağından denize gelmiş. Daha sonra da kıyıya vurmuş. Yetkililer bir an önce buradan kaldırsa iyi olur, çünkü çocuklarımız etkileniyor" dedi.

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?