banner107

BİRLEŞEN GÖNÜLLER Fragmanı izle

1940’lı yıllarda Sovyet Rusya’sından, 1990’lı yıllara uzanan bir yol… Bu zorlu yolda yürüyen iki ayrı sevdanın, ne yılların ne yolların durdurabildiği sevdaların hikâyesidir bu…

Abone olbanner90
YAŞAM 11.10.2014, 15:08 11.10.2014, 15:08
965
 BİRLEŞEN GÖNÜLLER
1940’lı yıllarda Sovyet Rusya’sından, 1990’lı yıllara uzanan bir yol… Bu zorlu yolda yürüyen iki ayrı sevdanın, ne yılların ne yolların durdurabildiği sevdaların hikâyesidir bu…

1940’lı yıllarda Sovyet Rusya’sı… 2. dünya savaşında Doğu cephesi alev alev yanmaktadır. Naziler ve Kızıl Ordu arasındaki bu ateş, bembeyaz bir sevdayı da yakmak üzeredir. Kuzey Kafkasya Türklerinden Niyaz ve Cennet daha çiçeği burnunda evliyken savaşın sert darbesiyle ayrılmak zorunda kalırlar. Nazi işgali hızla köylerine kadar gelir. O zor günlerin birinde masum bir Rus kızını, hayatı pahasına Nazi’lerden saklar. Açıklaması basit ve nettir, kendilerine sığınmıştır çünkü o kız… Fakat Nazi komutanının cezası o kadar basit olmayacaktır. Cennet ve bütün köy zorunlu işçiler olarak Almanya’ya, çalışma kamplarına gönderilir
YAPIM: SER FİLM
GENEL KOORDİNATÖR: HİDAYET KARACA
YÖNETMEN: HASAN KIRAÇ
YAPIMCI: FATİH GÖK & AHMET GÜL
KONSEPT DANIŞMANI: RIDVAN KIZILTEPE
TEKNİK KOORDİNATÖR: NİHAT ÖZDEMİR
SENARYO: SERKAN BİRLİK & ÖZGE ARAS
HİKAYE: B.MELİH SEZGİN & NİYAZİ SANLI
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: İLYAS YAVUZ & OLCAY OĞUZ
MÜZİK: EVANTHİA REBOUTSİKA
KURGU: MÜSENNA KIZILTEPE
SANAT YÖNETMENİ: M.ZİYA ÜLKENCİLER
KOSTÜM TASARIM: BARIŞ KARACA
SES: OKAN SELÇUK & ÖZGÜR ÖZDEN (HB)
SES TASARIM: ERKAN ALTINOK
PROJE KOORDİNATÖRÜ: SELMAN GÜLEN
OYUNCULAR;
ATILGAN GÜMÜŞ: Yunus Öğretmen
YAĞMUR KAŞİFOĞLU: Dilek
HANDE SORAL: Genç Cennet
SERKAN ŞENALP: Genç Niyaz
FİKRET HAKAN: Niyaz
SEMA ÇEYREKBAŞI: Cennet
FERDİ AKARNUR: Şamil
ERKAN SEVER: Bedel
DIMITER BANENKIN: Lars
BEKİR ÇİÇEKDEMİR: Gani
AÇELYA ELMAS: Seda
DİDEM YALINAY: Gözel
MUSTAFA YAŞAR: Mehmet Baba
DURU TUANA OK: Betül
TAHA YUSUF TAN: Burak
EMİRHAN AKBABA: Avaz
SAİT GENAY: Baba
SERAP OGAN EREN: Anne
AYNUR KESECİOĞLU: Ebe
MELİH DÜZENLİ: Rıza
PENKO GOSPODINOV: Franz
DIMO ALEKSIEV: Jurgen
ERCAN ÖZDAL: Selim
MUSTAFA ELİKOĞLU: Öğretmen
AHMET KUTLU: Öğretmen
YUSUF GÜNDÜZ: Beşir
MÜSLÜM KÖSE: Azim
GÜRKAN GÜZEYHUZ: Celalettin
NAMIK KEMAL YİĞİTTÜRK: ErenAta
ALİDEMİRELLİ: Masal Kahramanı
RAMAZAN BİNGÖL: Masal Kahramanı
Mesut: Masal Kahramanı
DANIEL COCHEV: Rus Komutan
IVAN BRUNEV: Protez Bacaklı Adam
KALINA DIHANOVA: Rus Şarkıcı Kız
KRISTINA SPASOVA: Vera
LIUDMIL NENCHEV: Rus Kemancı
KAMEN IMANOV: Alman Komutan
ALEKSANDER DYATCHIN: Şişman Alman Asker
TODOR VASEV: Alman Nişancı
LIUBOMIR FURKOV: Postacı
IVAN PANAYATOV: Alman Asker
BOGDAN KAZANDZEV: Alman Asker
ANTON TRENDAFILOV: Fotoğrafçı
RUMEN POPOV: Alman Makinist
CVETAN DIMITROV: Alman Nişancı
THOMAS FRAHM: Sokak Müzisyeni
REYHAN GÜLER: Alman Asker
ÇİMGE CONDOQ: Hemşire
HULON TSOILMAN: Hemşire
Hüseyin ÖZDEMİR: Doktor
MERYEMAZRA YAZAR
REJİ KOORDİNASYON: SEDA ÖZKARACA
1.YÖNETMEN YARDIMICILARI: MURAT AVCIL
 BAŞAK YOLDAN
2.YÖNETMEN YARDIMCILARI: ÖZLEM ÇAKAN
 ASLIHAN ZORLU
3.YÖNETMEN YARDIMCILARIOZAN SAVAŞER
 MERTCAN DEMİR
 ABDURRAHMAN GÜNEŞ
YAPIM AMİRLERİ: ERDAL DUMAN
 EMRE KARA
HAVA ÇEKİMLERİ: UĞUR İÇBAK
IŞIK ŞEFİ: MEHMET KAYGUSUZ
 GİRAY GERGİN
KAMERAMAN: İBRAHİM BAYKOÇ
FOCUS PULLER: ZABİT ŞANDA
 CANER ŞEN
KAMERA ASİSTANLARIMUHAMMED KAPLAN
 GÖKHAN ACAR
 SERKAN ÖZKAN
 ALİ OSMAN BERBER
DIT: ZÜLEBİDİN YILDIRIM
RENK DÜZENLEME SANATÇISI : REMZİ BAYRAM
RENK DÜZENLEME ASİSTANI : OKAN HEPTAŞ
BOOM OPERATÖRÜ: KADİR KARADEMİR
SET FOTOĞRAFLARI: MUHAMMED GÖK
SANAT EKİBİ: HELİN MİRZAOĞLU
 ADNAN TİFTİKÇİ
 ABİDİN METİN
 RANA KESKİN
 ÖMÜR ÖZGÜR
 METİN AKBAŞ
 MERVE KARAKUŞ
 YAŞAR GÜN
 BEŞİR HIZARCI
 BEGÜM GENÇ
 KAAN GÜRSOY
 UĞUR FURKAN ÇAKICI
 GÜLİZAR OLGU ÜLKENCİLER
 CENGİZ GÜL
 SEDAT ARSLAN
KOSTÜM YARDIMICILARI: ŞAFAK GÜLER
 GİZEM GEÇER
 BARIŞ ZEYREK
 ZEYNEL ZİLELİ
MAKYAJ: KISMET YÜCEYURT
SAÇ TASARIM: ÖZDEMİR EGEMEN:
KUAFÖR: MURAT YIĞIN,
 BİRKAN TINMAZ
TEKNİK PRODÜKSİYON : HÜSEYİN AÇIKGÖZ
IŞIK TEKNİSYENLERİ: AHMET AYDIN
 YAŞAR KURT
 ONUR GÜVEN
 EMRE YILDIZ
 İLYAS KUZU
 HALİL OĞUZ ÖZCAN
 AZİZ ARTUNÇ
 ALİ ÖZGÜR ARPAT
 ERKOL CEVAHİROĞLU
 ŞEVKET ÇİÇEK
 AHMET ŞENGÜN
KURGU ASİSTANI: ŞEBNEM KAÇAR
SET AMİRİ: AHMET TOPAL
SET EKİBİ: HALİS ZABUN
 BERK BARTINLI
 SERKAN KAYIR
 ERDAL DEMİRKOL
GRİP:MELİN RIZA KADAYIFÇIOĞLU
 MURAT KÜÇÜKFERAH
 A.SETTAR ARSLANOĞLU
 OĞUZ DERVİŞOĞLU
 EMRAH YILDIZ
Stadicam: Tuncay BAŞPINAR
 Hakan Kaftanoğlu
Sualt ıkamera: Osman Siewertsen
Sualtı housing desing: Bedros Kılıçcan
Sualtı kamera asistanı: Yunus Bulun
Sualtı destekekibi  Tarkan Sevinçli
YAPIM EKİBİ: CEMİL AKSOY
 AHMET ŞAHİN
 AZİZ ÇIKRIKÇI
 ŞAKİR AKÇA
 BİLAL DEMİRHAN
 ŞENOL AKYOL
GÖRSEL EFEKTLER: CHERY CHERY
VFX Coordinator: Sezen Akpolat
VFX Supervisor: Tony Landais
Digital Compositing: Doruk Sağlam
  Ergin İshakoğlu
 Mertcan Ağ
 Stavros Thiakos
 Utku Ertin
Computer Graphics: Alican Görgeç
  Bogi Gulasci
 Ceyhan Kapusuz
  Ecem Baysal
 Fatih Arıkboğa
 Hüseyin Gülgen
 Stuart Tozer
 Zeynep Onder
EXTRA VFX SAHNELER : EBU SELEME GÜLEN
 Zeynep Onder Paradeisopoulos
POST PRODÜKSİYON: SER FİLM
FİNAL MİX STUDYO: 8mm
 ERKAN ALTINOK
 ORÇUN KOZLUCA
FOLEY STUDYO: FADE OUT
Foley Kayit: Gökhan Doğum
Foley Artist: Kerem Çakıroğlu
DOLBY Consultant: Nurkut Özdemir
Dcp Laboratuarı: MatrisLab
 Tuğushan ÖZDENER
 Burak ARACI
 İbrahim BAYSAL
LABORATUAR: ŞAFAK FİLM
LABORATUARKOORDİNATÖRÜ: SERKAN ÜSTÜN
ARRILASERTRANSFER : ÖZBİL PINARBAŞI
OPTİK TRANSFER: GÜÇLÜ BAŞAK
LABORATUAR TEKNİSYENLERİ  ADNAN ŞAHİN
 ÖSKAN SEVİNÇ
 ARİF ŞENGÜL
 RIDVAN KARA
 ÖZBİL PINARBAŞI
KAMERAMALZEMELERİMTN FİLM
 OKTOTECH
 ORION
IŞIK MALZEMELERİ: SER FİLM
METAFİLM
GREENBOX STUDYOTVS STUDYOLARI
SET&GRİP MALZEMELERİSAFARİ SET
CAST AJANSLARI:  KALYANTE CASTİNG
 BEST MODEL AJANS
 MAYADROOM AJANS
 CASTROOM AJANS
AFİŞ TASARIM: VEYSEL YAPAR
  NUREDDİN GÖRK
  MUSTAFA YILDIZ
FRAGMAN TASARIM : CİHAN TAŞKIN
  RECEP ÇETİN
  YALIM SÖNMEZER
WEB&SOSYALMEDYA: 23.YÜZYIL
genel koordinatör: murat sönmez
websitesi grafik: orkun birben
programlama: hakan gültekin
proje uygulama: serhat canbaz
FİNANS&MUHASEBE: OSMAN ERGENÇ
 İSA KALAYCIOĞLU
 FİGEN GÜNEŞ
HALKLA İLİŞKİLER: ERKAN KİNDAM
ULAŞTIRMA: MURAT KARAÇAYIR
 RESUL BAĞCI
 HAMİT ÜNAL
 İDRİS GÜNCÜ
 ALİ HAYDAR TUNÇ
JENERATÖR: META IŞIK
  MUHARREM ARICAN
IŞIK KAMYONU: MEHMET GÜZELLER
 AZİMET KELEŞOĞLU
CATERİNG: LEZZET DÜNYASI
  TURKUAZ CATERİNG
Bulgaristan  Ekibi
Yapım HizmetleriSAN PRODUCTION FİLM
Bulgarsitan Yapım Şirketi EkibiSilvestar Lolov
 Alexandar Metodiev
 Anatoly Nechev
 Ivaylo Genov
 Hristo Stoykov
 Pavleta Peeva
Prodüksiyon EkibiDesy Tenekedzhieva
 Tero Valchev
 Ivaylo Krustev
 Iva Dobreva
 Kristian Stoyanov
 Petar Zahariev
 Todor Todorov
 Ivan Tashkov
 Silvya Ivanova
 Antoniya Vladimirova
 Daniela Kostadinova
 Daniela Dragozova
 Krasimir Atanasov
 Juliana Todorova
 Ivana Djidrova Çıkıkçı
 Orlin Vulchev
 Ilka Vulcheva
 Toshko Dzhunov
 Ivon Goguchkova
 Kosev M
 Violeta Lazarova
 Sofi Hvurleva
 Yanka Doychinova
 Ivanka Gorshinina
 Neli Sheolova
 Yanka Petrova
 Simo Dosev
 Evdokia Ostrovska
 Tihomir Giokov
 Daniela Tomova
 Tinka Zaharieva
 Simeon Nedyalkov
 Mario Stoyanov
 Vanya Georgieva
 Petar Georgiev
 Georgi Iliev
 Tsvetana Stoyanova
 Yoana Chelebiiska
 Nikola Vladimirov
 Julian Stoyanov
 Angel Mirchev
 Dimitar Yanev
 Asen Sokolov
 Rsvetan Gochev
 Hristo Naydenov
 Neli Georgieva
 Mariya Latinova
 Georgi Gegov
 Yordan Peichev – Zhelezoto
 Emil Serkedzhiev
 Ivan Dimitrov
 Ventsislav Ignatov
 Nikolay Kolev
 Krustio Chekov
 Nikolay Tsenov
 Metodi Metodiev
 Rumen Yoskov
 Asen Sokolov
 Nikolay Belezirov
 Aleksandar Savov
Bulgristan Set EkibiMitko Kozarev
 Rosen yanev
 Lubomir Pavov
 Daniel Stanilov
 Kostadin Yanev
 Georgi Topalov
 Atanas Alexiev
 Simeon Vasilev
Bulgarsitan Ulaştırma EkibiValentin Ivanov – Pakarda
 Venci Ignatov
 Ivan Dimitrov
 Krustio Krustev
 Lozan Popov – Loko
 Nikolay Zhelev
 Mihail Metodiev
 Angel Vladimirov
 Cvetan manolov
 Miroslav ivanov
 Emil Angelov
 Georgi petrov
 Georgi Gospodinov
 Vasil Bogoev
 Spas Nikolov
 Svetlozar Stratev
 Slavi Stefanov
 Hristo Hristov
 Emilyan Ivanov
 Martin Fotev
 Sezgin Sadula
 Rumen Petrov
 Boris Topalov
 “Etap Group” JSC
 “Doris” LTD
Bulgarsitan Plato EkibiNu Boyana film studios
Bulgarsitan Kostüm ekibiInga Runeva
 Evdokia Petkova
 Tatyana Petkova
 Viktoria Ivanova
Bulgaristan Özel Efekt ekibiFire vision LTD
 “Armamed” LTD
 Naiden Dimitrov
 Svetoslav Ivanov
 Dimitar Makedonski
 Orlin Tsanev
 Ivan Neshev
 Dimitar Karageorgiev
 Marin Takov
 Sevdalin Minchev
 Nikolay Fortunkov
 Nadezhda Tsvetkova
 Kiril Valchanov
Bulgaristan Tercüman EkibiZeneti Hasan
 Seda Gunesh
 Ferdane Ince
 Nurten Yovcheva
 Vladimir Gsshtilik
 Mihail Petrov
 Tomas Fram
 Reyhan Usuf
 Steliana Todorova
KOREOGRAF DANIŞMANLAROlgun Kamil Tura
 Hakan Eşim
Ansamble LILE Dans TiyatrosuMamuka Mkheidze
 Gela Turmanidze
 Makho Mepharishvili
Çocuk DansçılarDali Akhabadze
 Elene Ninua
 Giorgi Sanikidze
 Luka Nikabadze
 Mrine Sharashenidze
 Nikoloz Kokhreidze
 Nana Kakabadze
 Saba Beltadze
 Saba Gogishvili
 Tamar Zamtaradze
 Zurab Mikeltadze
Kafkasİstanbul Dans TopluluğuAfşin Aker
 Beren Ceyda Yitmen
 Billur Şahin
 Demet Öztürk
 Dila Esendemir
 Duygu Şahinde Yılmaz
 Fatih Hazır
 Gürcan Aydemir
 İpek Sönmez
 Janset Tezcan
 Meral Asa
 Ömer Demirhan
 Saim Şen
 Tahir Özdemir
 Talha Güney
 Yüksel Kahraman
 Ziya Serkan Doğan
Kaf Dağı Müzik Topluluğu İberia Özkan
 Burak Alkan
 G. Utku Demir
 Hamdi Ertürk
 Hasan Arık
 Mindia Tarieldze
 Mücahit Sahancı
 Onur Sarıkaya
 Zurab Tarieladze
TercümanlarKetevan Shengelia
 Kote Malania
MusicEvanthia Reboutsika
Music performed bythe Athens Academica orchestra
conducted byPanagiotis Kalantzopoulos
Solo ViolinOdysseas Korellis
LyraSokratis Sinopoulos
Cello, accordeonPloutarchos Reboutsikas
QanunPanos Dimitrakopoulos
Gaida Giorgos Makris
PianoAndreas Symvoulopoulos
HarpTheodoris Matoulas
GuitarStathis Skouropoulos
 Panagiotis Kalantzopoulos
ViolinEvanthia Reboutsika
"March Militaire"
lyricsNina Zahirna
performed by the choir "The Russians in Athens"
Mezzo soprano Irina Karagianni
ArrangementEvanthia Reboutsika
 Stathis Skouropoulos
 Ploutarchos Reboutsikas
Computer ProgrammingStathis Skouropoulos
Acoustic studio Cantini
Recording EngineerFilippos Marinellis
MixesPanagiotis Kalantzopoulos
Music production by Cantini
Teşekkür Ederiz…GENELKURMAY BAŞKANLIĞI
 MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI
 TC.KÜLTÜRVE TURİZM BAKANLIĞI
 GÜRCİSTAN KÜLTÜR BAKANLIĞI
 GÜRCİSTAN BATUM BELEDİYE BAŞKANLIĞI
 KUZEY DENİZ SAHA KOMUTANLIĞI
 TC.İSTANBUL VALİLİĞİ
 TC.BALIKESİR VALİLİĞİ
 TC.KAYSERİ VALİLİĞİ
 TC.ESKİŞEHİR VALİLİĞİ
 TCDD GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 TCDD İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
 TCDD BALIKESİR GAR MÜDÜRLÜĞÜ
 ULUSLARARASI TÜRKÇE DERNEĞİ
 KAZAK TÜRKLERİ VAKFI
 AHISKA TÜRKLERİ FEDERASYONU
 KAFKAS DERNEKLERİ FEDERASYONU
 GIGA LORTQIBADZE
 AHMET EKŞİ
 KIZIL ORDU
 ADEM MELEKE
 TÜRKÇE OLİMPİYATLARİ STÜDYOSU
 AYŞENUR KOLİVAR
 ARLİN NEVRUZ
 GUMER İSAEV
 Municipality of Sofia
 Municipality of Zheravna
 Municipality of Lukovit
 Municipality of Lovech
 Ministry of transport of Bulgaria
 Ministry of Foreign Affairs
 Ministry of interior
 Nu Boyana film studios
 Hotel Princess
 Heli Air
 Kremikovci JSC
 Magic colours LTD
 Embassy of the Republic of Bulgaria in Ankara
 Consulate General of the Republic of Bulgaria in Istanbul
Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109