banner107

Edirnede Silahlı Kavgaya Müdahale Eden Polise Kurşun

Edirnede, iki grup arasındaki kavgaya müdahale etmeye çalışırken silahla kalbinden vurulan polis memuru, hastaneye kaldırıldı.

Abone olbanner90
YAŞAM 09.06.2014, 16:49 09.06.2014, 16:49
173
Edirnede Silahlı Kavgaya Müdahale Eden Polise Kurşun
Edirnede iki silahlı grubun çatışmasını fark ederek olaya müdahale eden polis memuru kalbinden vuruldu.

POLİS KALBİNDEN VURULDU

Edirne Eski İstanbul caddesinde Rus plakalı lüks bir otomobilden inen grup ile Türk plakalı başka bir grup arasında silahlı çatışma çıktı. Tesadüfen olay yerinde bulunan ve silahlı çatışmaya müdahale etmek isteyen Edirne Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Hüseyin İmrak çatışan gruptakilerin silahından çıkan kurşunla kalbinden vuruldu.

AMELİYATA ALINDI

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Selamsız Sokakta devriye görevi yaparken, iki grup arasındaki silahlı kavgaya müdahale etti. Bu sırada açılan ateş sonucu polis memuru Hüseyin İmga yaralandı. Kalbinden yaralandığı belirtilen İmga, Edirne Devlet Hastanesine götürülerek ameliyata alındı. Olaya karıştığı iddia edilen kişi ya da kişiler gözaltına alındı.

POLİS GÜVENLİK KAMERALARINI İNCELEDİ

Bu arada polis ekipleri, olay yerinde delil toplama çalışması yaptı, güvenlik kameralarını inceledi. Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Yiğitbilek de olay yerinde incelmelerde bulundu, polisten konuya ilişkin bilgi aldı. Olaya karıştığı ifade edilen araçlardan biri de çekici yardımıyla bölgeden çekildi.

"OLAYIN FAİLLERİ YAKALANDI"

Edirne Devlet Hastanesine giderek yaralı polis memuru hakkında bilgi alan Emniyet Müdür Rahmi Baştuğ, gazetecilerin sorusu üzerine, polis memuru Hüseyin İmganın iki grup arasındaki arbedeyi ayırmaya çalışırken silahla yaralandığını söyledi.

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner108
banner109