Ferdi Yıldız: Şehitlerimizi Rahmetle Anıyorum

Mersin-İş Adamı Ferdi Yıldız, '18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 99. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Abone olbanner90
YAŞAM 18.03.2014, 23:15 18.03.2014, 23:15
277
Ferdi Yıldız: Şehitlerimizi Rahmetle Anıyorum
 Fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteren İş Adamı Ferdi Yıldız, mesajında şu ifadelere yer verdi " Çanakkale’deki verilen mücadele, Sakarya’ya ışık tutmuş, Dumlupınar’da kor olup yanmış, Afyon Kocatepe’de Şahlanmış, Türk’ün tarihten silinmeyeceğini ise İzmir’de denize dökülerek son bulmuştur. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, askerlerine hitaben “ben size savunmayı değil, ölmeyi emrediyorum” ifadesi Türk Milleti’nin nasıl bir destan yazdığı bu seslenişten de ortaya çıkmaktadır.

Yüzlerce medeniyete beşik olmuş, Anadolu coğrafyası Türk Milleti’nin var oluşuyla insanlığa hizmetin nasıl olduğunu ispat etmiş, bu uğurda dünya tarihine ve Türk Tarihine altın sayfalar yazdırmıştır. Bu inanç ve bu düşünce hala Türk Milletinde mevcuttur. Kıyamete kadarda devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle Çanakkale’de eşsiz mücadele veren, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bütün şehitlerimize Allah’tan Rahmet diliyor, Türk Milleti’nin bu gibi felaketlere bir daha maruz kalmamasını Cenabı-ı Allah’tan niyaz ediyorum."

Yorumlar (0)

banner100
banner103
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?
banner106

banner110
banner108
banner109