Holywood Yıldızı Bazlama ve Yaprak Sarmaya Bayıldı

Türk yapımı bir korku-gerilim-polisiye filminde rol alacak olan Michael Madsen, çekim için geldiği İstanbuldan 2 günlük gezi için Marmarise gitti.

Abone olbanner90
YAŞAM 02.06.2014, 18:44 02.06.2014, 18:44
223
Holywood Yıldızı Bazlama ve Yaprak Sarmaya Bayıldı
Marmaris, Holywood yıldızı Ünlü oyuncu Michael Madseni ağırladı. Madsen bir süredir Hasan Karacadağın filmi Maginin çekimleri nedeniyle İstanbuldaydı. Çoğunlukla Quentin Tarantinonun filmlerinde yer alan Madson, aynı zamanda Sincity ve Kill Bill gibi önemli filmlerde de rol aldı.

Bir süredir Taksimdeki Martı İstanbul Hotelin kral dairesinde konaklayan ünlü aktör, yoğun geçen çekimlerin ardından soluğu yine Martı Grubunun Marmaris Hisarönünde yeni açılan, butik oteli Hemitheada aldı. Orhaniye koyunu çok beğenen ünlü oyuncu Santa Maria isimli gulketle çıktığı mavi tur gezisinde ünlülerin uğrak yeri halene gelen Selimiye koyuna hayran kaldı. Yanında eşi Deanne Madsen ve menajerleriyle mavi tura çıkan Holywood yıldızı,teknede öğle yemeği yedi. Madsene, yemekte kalamar, ahtapot salatası, ev yapımı yaprak sarma ve bazlama ikram edildi. Ünlü oyuncu, sarma ve bazlamaya bayıldığını ifade ederek tekne kaptanına teşekkür etti. Gün boyu Marmaris koylarını gezerek stres atan Madsen, dün İstanbulaa geri döndü. Madsen, en kısa zamanda Marmarise tatil için geri döneceğini söylediği öğrenildi.

Guletin kaptanı Emre Demirci, "Çok mütevazi bir insan. Bizimle birlikte demir çekti, iskeleye teknenin iplerini bağlarken yardımcı oldu. Annemin bazlamasıyla, yaprak sarmasına bayıldı. Şimdiye kadar bir çok ünlüyü gezdirdim ama Madsen gibi bizimle iç içe olan bir sanatçıyla karşılaşmadım. Umarım Marmaristen memnun ayrılmıştır" dedi. 

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?