Kursiyerlere Karadeniz Gezisi

- Samsun Fotoğraf Sanatı Derneği (SAMFAD) ve Bafra Musiki Cemiyeti Fotoğrafçılık Kulübü işbirliği ile düzenlenen “15. Fotoğrafçılık Kursu” sonunda bir günlük Karadeniz gezisi yapıldı.

Abone olbanner90
YAŞAM 07.04.2014, 19:24 07.04.2014, 19:24
335
Kursiyerlere Karadeniz Gezisi
15. Fotoğrafçılık Kursunu Samsunun Bafra ilçesinde başlatan SAMFAD kursiyerleri ile bir günlük düzenlenen Karadeniz gezisinde, 5 haftalık eğitim programında öğrenilen fotoğrafçılık bilgilerinin pekiştirilmesi uygulamalı olarak gerçekleştirildi. Düzenlenen geziye 27 kişi katıldı.

SAMFAD Yönetim Kurulu Üyesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Radyoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Murat Danacı, Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hatice Bozoğlu, SAMFAD üyeleri ve fotoğraf çekim kursu kursiyerlerinin katıldığı gezi Ordunun Yason Burnuna kadar sürdü. Gezi boyunca Ünye merkez, Gaga Gölü, Bolaman, Mersin Köyü ve Yason Burnunda fotoğraflar çekildi, derslerde öğretilen teknikler uygulamalı olarak gösterildi. Gezi Yason Burnunda hatıra gün batımı fotoğrafı ile son buldu.

Gezi sonunda kursiyerler kursu ve geziyi organize eden Bafra Musiki Cemiyeti Fotoğrafçılık Kulübü ve SAMFAD Üyesi Cemile Çelebiye teşekkür etti. - SAMSUN

Yorumlar (0)
banner92
Günün Anketi Tümü
Büyükşehirde Hangi Hizmetin Aksadığı Kanısındasınız ?