banner107

ALADAĞLI, “EL VERİN BU İŞİ BİTİRİN”

MHP Yenişehir İlçe Teşkilatı birlik ve beraberlik yemeğinde eski ilçe yöneticileriyle bir araya geldi.

Abone olbanner90
Yenişehir 13.01.2014, 19:32 13.01.2014, 19:32
222
ALADAĞLI, “EL VERİN BU İŞİ BİTİRİN”
  

MHP Yenişehir İlçe Teşkilatı, eski yöneticiler ile düzenlediği istişare toplantısına, Yenişehir İlçe Başkanı Şahin Aladağlı, MHP Yenişehir Belediye Başkan Adayı Dr. Can Müftüoğlu, ilçe teşkilatı yöneticileri, eski yöneticiler, partililer ve basın mensupları katıldı. 

 

ALADAĞLI, “EL VERİN BU İŞİ BİTİRİN”

 

MHP Yenişehir İlçe Başkanı Şahin Aladağlı yenilen yemek sonrası bir konuşma yaparak, Büyükşehir’de ve Yenişehir’de değişim için birlik beraberliğin önemine dikkat çekti.

 

Aladağlı, “Partimizin üst düzey kademelerinde görev almış ağabeylerimizi, büyüklerimizi davet ettik. Bizlere tecrübelerinden, bilgi ve birikimlerinden bahsedecekler. Bizleri kırmayıp gelen bütün büyüklerime teşekkür ediyorum. Bu istişare toplantısı Yenişehir ve Büyükşehir’i almamız için çok önemli. Artık değişim Yenişehir ve Büyükşehir’de yaşanması gerekiyor. Milliyetçi Hareket kadrolarının Mersin’i yönetmesi gerekiyor. Bizim siyasetimiz odağında insan var. Devletimizi ve milletimizi çok seviyoruz. Onlara hizmet etmek istiyoruz. Bu doğrultuda, bu inançla çalışıyoruz. Artık Büyükşehir’de ve Yenişehir’de yaşayan vatandaşlarımız Büyükşehir’de yaşadığını hissetmesi gerekiyor.  Yeteri kadar hizmet alamıyor. Bizler hizmet sevdalısı olarak bu değişimi gerçekleştirmek için yola çıktık. Bu noktada da sizlerin bilgi birikimi, tecrübesi bizler için çok önemli. Biz teşkilat olarak sizlerin fikrine ve önerilerine çok ihtiyacımız olduğunu söylüyoruz. Lütfen el verin bu sefer bu işi bitirelim. Değişime inancım tamdır. Adayımız Doktor Can Müftüoğlu ile birlikte bugüne kadar sokak sokak geziyoruz. Kadınlarımız ve gençlerimizle taramalar yapılıyor. Köy gezilerimizi başlattık. Çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu seçimi Yenişehir’de alacağız” şeklinde konuştu.

 

İstişare toplantılarının önemine değinen MHP Yenişehir Belediye Başkan Adayı Dr. Can Müftüoğlu, “Yıllardır partimizin kahrını çekmiş, emeği geçmiş değerli dava arkadaşlarım bugün bu toplantıya katılarak gücümüze güç kattınız. Derin tecrübelerinizle bizlere ışık tutacak olmanız Yenişehir ve Büyükşehir’i almak için bizlere umut veriyor. 30 Mart’ta bizleri zafere çıkaracak anahtarın birlik ve beraberlikten geçtiğini düşünüyoruz. Bu birliği beraberliği sağladığımız takdirde Yenişehir’i ve Büyükşehir’i alacağız” dedi.


Yorumlar (0)