Bakan evlatları için değil Yenişehir'in evlatları için çalışacağız"

“Bakan evlatları için değil Yenişehir’in evlatları için çalışacağız”

Abone olbanner90
Yenişehir 23.01.2014, 18:51 23.01.2014, 18:51
228
Bakan evlatları için değil Yenişehir'in evlatları için çalışacağız
 Yenişehir Belediye Başkan Adayı Dr.Can Müftüoğlu, “Bakan evlatları için değil Yenişehir’in evlatları için çalışacağız” dedi.

 

Belediye Başkan Adayı Dr. Can Müftüoğlu çalışmalarına hız verdi. Müftüoğlu, Menteş mahallesinde Yeni Ufuk Sitesi,  Güvenevler mahallesinde Atılım Sitesi sakinlerini ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

 

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Müftüoğlu’na vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Müftüoğlu, Yenişehir ve Mersin’li hemşerilerinin MHP’ye gösterdiği teveccühe teşekkür ederek, şunları söyledi:

 

“Bugün anlaşılıyor ki Türkiye, Mersin ve Yenişehir yeni bir yola girmiş. Milliyetçi hareket ışığı tamamen görünüyor. Yerelde iktidar olduktan sonra Allah’ın izniyle genelde de iktidar olacağız. Çünkü Türkiye’nin buna ihtiyacı var.”

 

30 Mart’a sayılı günler kaldığını belirten Müftüoğlu, “Birliğimizi, dirliğimizi herkese göstermeliyiz. Yenişehir’in geleceği için, çocuklarımızın geleceği için, Türkiye’mizin geleceği için MHP’yi iktidara taşımak zorundayız. Bakan evlatları için değil Yenişehir’in evlatları için çalışacağız. MHP çocuklarımızın, ülkemizin, geleceğimizin sigortasıdır” diye konuştu.

 

PIRIL PIRIL BİR İLÇE

 

“Yaşam standartları her zaman yükselen ve tercih edilen bir Yenişehir’i hep birlikte yaratacağız” diyen Müftüoğlu, Yenişehir’in denizi, doğası ile her türlü imkâna sahip bir ilçe olduğunu aktardı.

 

Müftüoğlu, “Çevre sorunlarından kentsel dönüşüme, kültürel çalışmalardan ekonomik faaliyetlere kadar ilçemiz her açıdan daha canlı hale getirilebilir. STK’ların desteği ve Büyükşehirin gücü ile birçok şey başarılabilir” açıklamasını yaptı.

 

KENETLENMİŞ BİR KENT

 

Müftüoğlu, belediye başkanı olması durumunda öncelikle toplumsal barışı sağlayacağını vurgulayarak, “İddia ediyorum ki MHP olarak tarihimizin en yüksek oyunu benim adaylığımda alacağız. Bize oy vermeyen birçok kesimin oyunu alacağım. Bunu da toplumsal barışı sağlayarak yapabiliriz. Muhtarları, STK’ları, belediyesi, kent konseyi, ilçe örgütü ve en önemlisi ilçe sakinleriyle birbirine kenetlenmiş bir kent yaratacağız” ifadesini kullandı.

 

Müftüoğlu, kendilerini sıcak karşılayan ve ağırlayan site sakinlerine teşekkür ederek sözlerine son verdi.

Yorumlar (0)