BAŞKAN ALADAĞLI: “YENİŞEHİR’DE SADECE YÖNETİMİ DEĞİL, YÖNTEMİ DE DEĞİŞTİRECEĞİZ”

Yerel seçimler öncesinde çalışmalarına hız veren MHP Yenişehir İlçe Başkanlığı Yenişehir’in muhtarlarıyla bir araya geldi.

Abone olbanner90
Yenişehir 14.01.2014, 15:50 14.01.2014, 15:50
212
BAŞKAN ALADAĞLI: “YENİŞEHİR’DE SADECE YÖNETİMİ DEĞİL, YÖNTEMİ DE DEĞİŞTİRECEĞİZ”
 MHP Yenişehir Belediye Başkan Adayı Dr. Can Müftüoğlu’nun tanıtımı için organize edilen yemekli toplantıda Muhtarlarla buluşan MHP Yenişehir yönetimi, yerel seçimler için destek istediler ve MHP'nin çalışmaları hakkında bilgi verdiler.
MHP’nin başarısı için çalışmalarına değişik toplum kesimlerinin ziyaretler ve seri toplantılarla yüksek bir tempoda devam eden MHP Yenişehir İlçe Başkanı Şahin Aladağlı yaptığı konuşmada Yenişehir’in sorunlarına değinerek bu sorunları MHP’nin çözebileceğini söyledi. Yenişehir’in yıllarca yanlış yönetildiğini belirten Başkan Aladağlı, “Yenişehir’de sadece yönetimi değil, yöntemi de değiştireceğiz” dedi.
Aladağlı, “ Muhtarlarımız, mahallelerimizin sorunlarını bizzat yaşayıp çözümü noktasında en yoğun mücadeleyi veren ve vatandaşa en yakın seçilmişlerdir. Mahallelerimizin sorunlarını ve bu sorunların çözümü noktasındaki arayışlarımızı muhtarlarımızla beraber yürüteceğiz. Yenişehir’in çağdaş geleceğini kurmak adına hazırladığımız projeleri muhtarlarımızın desteğiyle uygulanabilir hale getireceğiz. İlçemizin makus talihini yenmesi için mutlak gereklilik olan tüm Yenişehir’e hitap edecek cazibe merkezleri oluşturmaya kararlıyız. Bu konuda Yenişehir’in tüm sosyal ve ekonomik dinamiklerini harekete geçirmek adına yaptığımız planlamanın, ilçe sakinleri tarafından tam destek bulacağına yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı.
Düzenlenen toplantıda mahalle muhtarlarından kendi mahallelerinin ve ilçenin genel sorunları hakkında bilgi alan Şahin Aladağlı, “Yenişehir ilçemizin birikmiş sorunları bir çırpıda çözülecek gibi değil ama imkânsız da değil. Sadece kente hizmeti düşünen bir yönetim anlayışını Yenişehir Belediyesinde egemen kıldıktan sonra, bu ulvi zihniyetin ilçemize ne tür devasa hizmetler getireceğine hep beraber şahit olacağız. Benim inancım ve iddiam şudur ki hizmet odaklı bir beraberliği tesis ettiğimiz gün, çözümün temelini atmış olacağız. Yılların ihmaline uğramış birikmiş dertlerle boğuşan Yenişehir umulmadık bir hızla gelişmeye başlayacaktır. Bütün hedefim ve idealimiz Yenişehir’de tarihe geçecek hizmetler üretmektir.” şeklinde konuştu.
Toplantıya katılan muhtarlar arasında söz alanlar, mahallenin sorunları hakkında kısa bilgiler verdiler ve MHP adayı Dr. Can Müftüoğlu’na teşekkür ederek çıkmış olduğu bu yolda başarı dileklerini ilettiler.
Yenişehir'deki muhtarların tam katılım gösterdiği yemekli toplantı karşılıklı dilek ve temennilerle sona erdi
Yorumlar (0)