CAN MÜFTÜOĞLU'NDAN KAN BAĞIŞI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Yenişehir Belediye Başkan Adayı Can Müftüoğlu TürkKızılay'ı ‘Kan Verin Hayat Kurtarın’ kampanyası kapsamında kan verdi. Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz ile birlikte Kızılay'a kan veren Müftüoğlu açıklamasında bütün Halkımızın bu konuya duyarlılıkla bakması gerektiğini birçok hayatların bu şekilde kurtulabileceğini belirtti.

Abone olbanner90
Yenişehir 07.02.2014, 14:47 07.02.2014, 14:47
274
CAN MÜFTÜOĞLU'NDAN KAN BAĞIŞI
 Türk Kızılay’ın önemine dikkat çeken Doktor Can Müftüoğlu, “Mesleğim icabı kanın hayatımıza gerekliliğini çok iyi biliyorum. Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır. Bu yüzden partililerimizle, Yenişehir halkımızla birlikte kan verdik. Yenişehir Belediyesi’ni aldığımız takdirde böylesi insana yönelik sosyal projelerinin devamlı içerisinde olacağız. Çünkü biz Yenişehir’de vatandaş bazlı bir belediye yönetmeye talibiz” dedi.

 Müftüoğlu, “Belediyecilik sadece bina yapmakla olmaz”

 MHP Yenişehir Belediye Başkan Adayı Doktor Can Müftüoğlu gittiği her yerde teveccüh gördüklerini bundan gurur duyduklarını ve kendilerine güvenlerin güvenlerini sarsmayacaklarını söyledi.

 

Belediyeciliğin sadece bina yapılmakla olmadığını söyleyen Müftüoğlu, “Yenişehir’li kentte sosyal belediyecilik örneklerini bizim dönemimizde görecek. Halkın taleplerine kulak tıkamadan,  vatandaş bazlı hizmetler üreteceğiz. Projelerimizle Yenişehir halkının bütününü kapsayacak büyük adımlar atacağız. Kapalı kapılar ardında kenti yönetmeyi kabul etmeyeceğiz. Vatandaşın yanında, vatandaşın içinde, şeffaf bir yönetim sergileyeceğiz” şeklinde konuştu.  

Yorumlar (0)