banner107

Çiftlikköyde Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Mersin’in merkez ilçe Yenişehir Belediyesi, Çiftlikköy Mahallesi’nde altyapı ve kaldırım çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfaltlama çalışmalarına başladı.

Abone olbanner90
Yenişehir 23.01.2014, 19:22 23.01.2014, 19:22
331
Çiftlikköyde Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor
Mersinin merkez ilçe Yenişehir Belediyesi, Çiftlikköy Mahallesinde altyapı ve kaldırım çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfaltlama çalışmalarına başladı.

Yenişehir Belediye Belediye Başkanı İbrahim Genç, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, altyapı çalışmaları sonucu kazılan cadde ve sokaklarda kaldırım ve asfaltlama çalışmalarına devam ettiklerini bildirdi. Çalışmalarını Çiftlikköy Mahallesinde sürdüren ekiplerin, diğer mahallelerde de yeni imar yolu açma ve temel malzeme serilmesi çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ifade eden Genç, "Bu çalışmalar sırasında vatandaşların tozdan etkilenmemeleri için de sulama arazözleri ile sokaklar sürekli sulanıyor. Birçok sokak, yol ve kaldırımdaki çalışmalar tamamlanıp ulaşıma açılırken kalan bölümlerde ise çalışmalar aralıksız sürüyor" dedi.

Yenişehirin her gün biraz daha geliştiğine dikkat çeken Genç, "İlçemizin ihtiyaçları artıyor. Biz de Yenişehir Belediyesi olarak bu ihtiyaçlara cevap vermek için yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Amacımız modern şehir yaşamını oluşturan yol, asfalt, kaldırım gibi çalışmaları yürüterek, bölgemizde yaşayan insanların fiziksel ve sosyal yaşamlarını kolaylaştırmak, sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmelerini sağlamaktır. Belediyemizin asli görevi olan yol, kaldırım ve asfalt çalışmalarımız hava şartları elverdiği ölçüde diğer mahallelerimizde de devam edecek" ifadelerini kullandı. - MERSİN

Yorumlar (0)