DR.CAN MÜFTÜOĞLU,''EĞİTİM SORUNLARI İÇİN POLİTİKAYA ATILDIM''

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Yenişehir Belediye Başkan adayı Dr. Can Müftüoğlu, "Çocuklarımızın eğitim sorunlarının çözümüne katkı için politikaya atıldım" dedi.

Abone olbanner90
Yenişehir 06.03.2014, 21:32 06.03.2014, 21:32
529
DR.CAN MÜFTÜOĞLU,''EĞİTİM SORUNLARI İÇİN POLİTİKAYA ATILDIM''
 30 Martta yapılacak olan Mahalli İdareler ve yerel seçimler öncesi çalışmalarını ve ziyaretlerini ara vermeden sürdüren Dr. Can Müftüoğlu, İhtiyaç Akademi Dershanesi ve Gelecek Koleji’ni ziyaret etti. Eğitimciler tarafından ilgiyle karşılanan Müftüoğlu, projelerini anlatarak kendisine ve partisine destek istedi.
Sohbetler esnasında eğitim alanında yaşanan sorunlar ve çözüm yolları üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.
Müftüoğlu,“ Öğrencileri için her türlü fedakârlığı yapan kıymetli öğretmenlerimizin üzerimizde hakkı çok büyüktür. Gençlerimizin yetiştirilmesi ve yarınlarımızın inşasında aileden sonraki en büyük etmen olan, eli öpülesi öğretmenlerimizdir. Halkımızın sorunlarını, eğitimin sorunlarını çok iyi biliyoruz. İşsizin vasfı değişti. Eskiden okumamışlar işsizdi, şimdi okumuşlar işsiz. Memleket hizmet bekliyor. Değişim rüzgarı şart. Politikaya atılmamın bir nedeni de çocuklarımızın eğitim sorunlarının çözümüne katkı sunmaktır. Göreve geldiğimiz taktirde bu sorunları en kısa zamanda ve en kısa sürede giderme garantisi veriyoruz. Diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren öğretmenler ise Müftüoğlu’na çıkmış olduğu bu onurlu yolda başarı dileklerinde bulundu.
Yorumlar (0)