banner107

Dr.Can Müftüoğlu'na Destek Çığ Gibi Büyüyor

MHP’nin Yenişehir Belediye Başkan Adayı Dr.Can Müftüoğlu’na yaptığı ziyaret ve toplantılarda destek çığ gibi büyüyor.

Abone olbanner90
Yenişehir 03.02.2014, 21:26 03.02.2014, 21:26
308
Dr.Can Müftüoğlu'na Destek Çığ Gibi Büyüyor
 MHP’li Başkan Adayı Müftüoğlu parti yönetimi ve seçim ekibi ile beraber mahalle ve köy toplantılarına dur durak bilmeden devam ederken kendine inanan partiye gönül veren vatandaşlar da destek amacıyla MHP’ye kayıt yaptırıyorlar.

 

MHP’li Başkan Adayı Müftüoğlu ilçe halkı tarafından gösterilen ilgi ve verilen destek ile ilgili olarak “Sağolsunlar gittiğimiz her yerde teveccüh görüyoruz her yerde bize sahip çıkıyorlar. İnşallah bize sahip çıkanlara mahçup olmayacağız bize destek veren vermeyen herkesten Allah razı olsun” dedi.

 

KÖY KÖY GEZİYOR

 

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Dr.Can Müftüoğlu Yenişehir ve köylerini adım adım gezmeye köylünün hal hatır ve sorunlarını, dertlerini dinlemeye devam ediyor. Gezilerinde halkın sempatisini kazanan Müftüoğlu sadece seçim zamanı gelip halkı ziyaret edenlerden olmayacaklarının sözünü de vermeye devam ediyor.

 

Karahacılı köyünde vatandaşlarla buluşan Müftüoğlu, “Bilindiği üzere önümüzdeki 30 Mart’ta yapılacak olan belediye başkanlık seçiminde en iyi kararı sizlerin vereceğinizden eminim. Şunu bilmenizi isterim Yenişehir Belediye Başkanı seçildiğim gün Yenişehir merkezine nasıl hizmet edeceksem köylere de aynı hizmeti yapacağım.

Bende sizin bir evladınızım çiftçiliği bilirim, alın terimizin ne kadar önemli olduğunu onuda bilirim o yüzden diyorum ki Yenişehir’imizin huzuru için güveni için hep beraber el ele verelim. Bizleri izzet-i ikram ve hoş sohbetle ağırladığınız için başta köy muhtarımız Sayın Hasan Yılmaz beyefendi ve tüm köy halkına teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

 

Yorumlar (0)