MAHALLELİDEN TAM DESTEK!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yenişehir Belediye Başkan Adayı Dr. Can Müftüoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Meclis Aday Adayı Celal Hançer’in organize ettiği mahalle toplantısına iştirak etti.

Abone olbanner90
Yenişehir 15.02.2014, 17:06 15.02.2014, 17:06
269
MAHALLELİDEN TAM DESTEK!
 Muhtar Adayı Bahri Tuncer’in de katıldığı Batıkent’te yapılan toplantıya mahallelinin ilgisi büyük oldu.

Davet edildiğinden ötürü memnuniyetini dile getirerek mahallelinin seçime ilişkin düşüncelerini dinleyen Dr. Müftüoğlu, bu idareyle mevcut durumun düzelme şansının olmadığını belirterek;’’Şehrin ihtiyacını doğru tespit etmek lazım. Yatırımlar iyi değerlendirilerek hizmetler insanların yaşam kriterlerini yükseltici olmalı. Şehri ülke içinde parlayan bir yıldız haline getirmeyi hedefledik ve Sn. Kocamaz’ın tecrübesiyle bunu yapabileceğimize olan inancım tam!’’ açıklamasında bulundu. 
Mahallelinin sorunlarını dinleyen ve müzakere eden Dr. Can Müftüoğlu, belediye başkanının öncelikli görevinin yaşanılan yeri güzelleştirmek olduğunun altını çizerek;’’MHP olarak bunu başarmak için ortak gayemizde birleştik. Mersin adına en iyisini yapabilmemiz ve bu vurdumduymazlığa ‘Dur!’ demek için desteğinizi bekliyoruz.’’dedi. 

Mahalleliden destek sözü alan ve başarı dilekleriyle uğurlanan Dr. Müftüoğlu, seçim ziyaretlerine devam etmek üzere ziyaretine son verdi.

Yorumlar (0)