banner107

MÜFTÜOĞLU, EV TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR .

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Yenişehir Belediye Başkan Adayı Dr. Can Müftüoğlu, çok önem verdiği ev ziyaretleri kapsamında MHP Üyesi Emekli Memur Mualla Karahan’ın evine misafir oldu.

Abone olbanner90
Yenişehir 15.02.2014, 16:52 15.02.2014, 16:52
299
MÜFTÜOĞLU, EV TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR .

 

Can Müftüoğlu’nun sokakta sıkça ‘Bizim doktor’ diye anıldığını söyleyen Karahan’ın, halkın büyük sempati duyduğunu belirtmesi üzerine, 20 sene Mersin’de para kazanma önceliği olmaksızın doktorluk yaptığını ve bu sayede birçok dost sahibi olduğunu ileten Müftüoğlu, ’Halkımız için yola çıktık, Allah utandırmasın. ’dedi.

 

Kemikleşmiş oyun Yenişehir’de çok fazla olmadığını, bilinçli bakarak hizmeti değerlendirip ona göre oyunu kullanacak ciddi bir kitlenin mevcut olduğunu analiz ettiğini belirten Müftüoğlu; ’Halk sokağa çıktığında şehrin ne durumda olduğunu görüyor. Halkla dalga geçenler bedelini bu seçimde ödeyecekler. ’dedi..

Daha önce yapılan hizmetlerin iyi bir şekilde korunarak Kadın Emek Pazarları, iş kursları gibi projelerle kadınların sosyal hayata kazandırılmasına çalışacaklarını belirten Müftüoğlu, ayda bir halk günü yaparak halkla iç içe olacaklarının ve önemli olanın farklı bir bakış açısıyla hareket edip hem insanı ferahlatmak hem de şehri cazibe merkezi haline getirmek olduğunun altını çizerek; ‘Koltuğa oturup kalmamalı. Sokağa çıkmalı. Halk için çalışan işçiyi görüp yaptığı işten keyif almalı. ’söyleminde bulundu.

Bazı çevrelerin bazı etiketlerle MHP’yi karalamaya çalıştıklarını belirten Müftüoğlu; ’Ben kişinin düzgün, iyi bir insan olmasına dikkat ederim. Onun için olaya başka şekillerde bakmamak, insan odaklı siyaset yapmak lazım. Her kesimden dostumuz, arkadaşımız ve seçmenimiz olduğu herkesçe bilinsin. ’dedi.

 

Büyükşehir Belediyesi’ni Burhanettin Kocamaz’ın kazanacağına inandıklarını belirten Karahan ailesine, Kocamaz’ın yapılan anketlerde 5,6 puan önde çıktığını hatırlatan Müftüoğlu, mazbatayı alana kadar ne olacağının kestirilemeyeceğini bu sebeple gerideymiş gibi çalışmalarına devam ettiklerini belirtti
Yorumlar (0)