Müftüoğlu, İçel Kolejini ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yenişehir Belediye Başkan Adayı Dr. Can Müftüoğlu İçel Kolejini ziyaret ederek okul yönetimi ve eğitimciler ile görüştü.

Abone olbanner90
Yenişehir 01.03.2014, 14:57 01.03.2014, 14:57
301
Müftüoğlu, İçel Kolejini ziyaret etti
 İçel Koleji Genel Müdürü Adnan Dölekoğlu, kolej kurucularından Ahmet Yılmaz Kadayıfçı ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yeroğlu tarafından karşılanan Müftüoğlu, eğitimcilerin çocukların geleceği açısından önemli bir faktör olduğunu vurguladı.

 

Müftüoğlu, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerin ardından Yenişehir’de yeniliğin önünü açacaklarını belirterek, “Kentimizde eğitim seviyesini arttırmak için eğitimcilerimiz ve okul idarecilerimizle ortak hareket ederek, çocuklarımızın geleceğini aydınlatmak adına çalışmalar yapacağız” dedi.

 

Müftüoğlu, “Belediyecilik gözüyle baktığımız zaman özellikle devlet okullarının çevresi çocuklar için büyük tehlikeler içeriyor. Yapılaşmada ve trafik düzenlemesinde adeta okullar görmezden gelinmiş. Allah’ın izniyle 30 Mart’tan sonra kentimizdeki bu duyarsızlığa bir son vereceğiz” diye konuştu.

 

İçel Koleji Genel Müdürü Adnan Dölekoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yapılacak olan yerel seçimlerde MHP adayı Müftüoğlu’na başarılar diledi.

Yorumlar (0)