Müftüoğlu: "Yenişehir bizimle gelişecek"

Müftüoğlu: “Yenişehir bizimle gelişecek”

Abone olbanner90
Yenişehir 20.02.2014, 20:32 20.02.2014, 20:32
349
Müftüoğlu:
 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yenişehir Belediye Başkan Adayı Dr. Can Müftüoğlu, seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

 

Müftüoğlu, seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Mersin Rotary Kulübü ve Mersin Hataylılar Derneğini ziyaret etti. Burada projelerini anlatan Müftüoğlu, destek istedi.

 

Müftüoğlu, daha sonra 45 Evler semtinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

 

Esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan ve tam destek sözü alan Müftüoğlu “Yenişehir bizimle kalkınacak. Artık Yenişehir’e yeni kanlar yeni canlar lazım. Eski yönetimin değişmesi yerine Yenişehir’ e yakışır bir adayın gelmesi gerekiyor. Bizler sizlere hizmet için buradayız. Sizlerin desteği ile birlikte Yenişehir’i yeni bir şehir haline getireceğiz” diyerek yeni bir kent oluşturmak için kolları sıvadığını belirtti.

 

Yenişehir’de çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayacağını belirten Başkan Adayı Müftüoğlu, “Bizler hizmet adamıyız. Yenişehir’e hizmet etmek için buradayız. Yenişehir’e hizmet getirebilmemiz için herkesin desteğine ihtiyacımız var. Bu desteği alabilmek için sıkmadık el, çalmadık kapı kalmayacak” diyerek Yenişehir halkından destek istedi.

Yorumlar (0)