ODAYA KAPANARAK BELEDİYE YÖNETİLMEZ

Vatandaşlarla istişare toplantılarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yenişehir Belediye Başkan Adayı Dr. Can Müftüoğlu, geleceğin kenti Yenişehir’i oluşturmak için yola çıktıklarını ve bu kapsamda kentte yaşanan sorunları bildiklerini belirterek, "Tek başına kimse bir şey yapamaz. Sorunları sahibiyle istişare ederek, bu sorunları yaşayanlara sorarak; onlara akıl danışarak çözme taraftarıyız" dedi.

Abone olbanner90
Yenişehir 20.01.2014, 19:48 20.01.2014, 19:48
224
ODAYA KAPANARAK BELEDİYE YÖNETİLMEZ
 Suphi Öner Öğretmen Evi’nde ikincisi düzenlenen Genişletilmiş İstişare Toplantısı’na vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Mehmet Şandır’ın da katıldığı toplantıda konuşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yenişehir Belediye Başkan Adayı Dr. Can Müftüoğlu, “Biz her zaman dediğimiz gibi Yenişehir’i Yenişehirlilerle birlikte yöneteceğiz. Sorunlarımızı birlikte tespit edip, belirlenen sorunları önceliklerine göre çözeceğiz. Biz esnafın ve halkın çektiği tüm çilelere son vermek için bu göreve talip olduk. İnşallah halkımıza hizmet etme şerefine ulaşacağız” diye konuştu.

 

ODAYA KAPANARAK BELEDİYE YÖNETİLMEZ


Amaçlarının, tüm esnaf ve vatandaşlara ulaşarak sorun ve sıkıntıları bire bir duymak olduğunu belirten Müftüoğlu, “Biz nasıl şimdi esnafımızı, vatandaşlarımızı geziyorsak Allah nasip ederse belediye başkanı olduğumuzda da sürekli kendilerini ziyaret edeceğiz, sıkıntılarını kendileri ile istişare edip ortak akılla çözüme kavuşturacağız. Ben odaya kapanarak bir belediyeyi yönetemem. Benim insanlarla iç içe olmam gerekiyor. Onların görüşleri benim için önemli. Biz hizmet için milletimiz için bu yola çıktık. Yenişehir’i belediye ile alakalı her noktada daha ileriye götürmek için var gücümüz ile çalışacağız.”ifadesini kullandı.

 

YENİŞEHİR YENİ VİZYONLA HAYAT BULACAK

 

 

Yenişehir’in yönetilirken yeni bir vizyon ortaya konması gerektiğini belirten Milliyetçi Hareket Partisi Yenişehir Belediye Başkan Adayı Dr.Can Müftüoğlu,şunları söyledi: “Şu anda tüm gözler favori olan MHP’nin üzerindedir. Bunu biz değil, hemşerilerimiz söylüyor. Yenişehir’i yepyeni bir vizyonla yönetmek için kadrolarımız ve projelerimiz hazırdır. Projelerimizin hepsi de ayağı yere basan projelerdir. Biz kimseyle polemiğe girmeden çok çalışacağız. Hemşerilerimizin gönüllerine girecek ve onların güvenine layık olacağız.”

 

YENİŞEHİR’İ EL ELE VEREREK YÖNETECEĞİZ

 

Müftüoğlu konuşmasına şöyle devam etti: “Şu anda devletimizin üniter yapısı, milletimizin birliği ve dirliği konusunda tehlikeli bir süreçten geçiyoruz. Bu süreç içerisin de önümüzde ki yerel seçimlerin ne kadar önemli olduğu ortada. Birlik ve dayanışma ruhu olmadan bu işi başarmamıza imkan yok. Bu işi biz, siz el ele omuz omuza olursak seçimi kazanacağımıza inanıyorum. MHP olarak Allah’ın izni ile Büyükşehir belediyesi başta olmak üzere tüm ilçelerinde muktedir olacağız. Yenişehir’de Mersin’de 13 ilçede MHP olarak kazanacağız ve Büyükşehir ile birlikte Yenişehir’i kalkındıracağız bunun için çalışıyoruz seçim gününe kadar gerekirse az yiyeceğiz, az içeceğiz, az uyuyacağız.”

 


Yorumlar (0)